Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyi idős korban látszik,...

Mennyi idős korban látszik, hogy van-e valami baj a mellekkel?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és utálom a melleimet. Nem túl nagyok (ezzel még nincs semmi baj), általában kifelé állnak és nem dudorodik ki a mellbimbóm. Néha, általában, hogyha levetkőzöm, akkor egy rövid időre szép formája lesz és a bimbó is kidudorodik, de hamar elmúlik. Ez normális? Az az igazság, hogy eléggé szégyenlős vagyok, nem sok dolgot tudok az ilyenekről. Anyukámmal nem sokat beszélgetünk ilyen "női dolgokról", de neki szép melle van, tuti, hogy nem örököltem.

2015. ápr. 21. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz baj alatzt? Mert ha neked nem tetszenek és egészségesek, nincs baj. Sajnos ez genetika az van, amit "kaptál". Ha csomót észlelsz vagy nagyon nem egyforma a méretük, na az a baj.
2015. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
esztétikai problémákra gondoltam
2015. ápr. 21. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Esztétikai probléma lehet a nem egyforma méret, a forma, a tartóizmok túlzott lazasága (lóg). Más nem nagyon jut eszembe.
2015. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezeket a tartóizmokat lehet valahogy erősíteni?
2015. ápr. 22. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Az edzőm szerint napi 15 széles fekvőtámasz erősíti a mellizmokat.
2015. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az nem is sok, köszi :)
2015. ápr. 23. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Butaság... a mellizmokat valóban lehet erősíteni, de attól nem fog szebben állni a melled. Ahogy mondták már, ez genetika, természetesen úton nem változtatható. De mivel 16 vagy ezért még sokat változhat. Tudom 16 évesen még nehéz elhinni, de aki szeret az bizony úgy fog szeretni ahogy vagy.


26N

2015. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!