Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 1,5 hete mellnagyobbításom...

1,5 hete mellnagyobbításom volt félig izom alá és az egyik oldalon felcsúszott az implantátum. A doki azt mondta hogy csak ödéma de tisztán látszik hogy nem az. Csak majd pénteken tudok visszamenni hozzá. Ilyenkor mit csinálnak velem? Tippek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 09:49
 1/8 anonim válasza:

"A doki azt mondta hogy csak ödéma de tisztán látszik hogy nem az. "


Ha egy orvostól nem fogadod el amit mond, akkor hogy lehet bármit is mondani?

Ha azt mondta ödéma, akkor az, és idő kell hogy felszívódjon. Nem fognak csinálni veled semmit.

2014. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen csak a másik teljesen rendben van és nem is fáj, az meg a válllamtól feljebb vanami nem normális. És nyomja is az ott lévő dolgokat. Meg már nincs rajta ödéma ez biztos. Nem nem hiszek a dokinak csak látom meg érzem és már nagyon meg vagyok ilyedve...
2014. júl. 15. 10:18
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor ne várj péntekig, sipirc vissza hozzá!
2014. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igenis van, hogy az orvos letudja a pácienst egy egyszerű válasszal. Ha nem hiszel neki, ugorj be máshoz.
2014. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen csak a másik teljesen rendben van és nem is fáj, az meg a válllamtól feljebb vanami nem normális. És nyomja is az ott lévő dolgokat. Meg már nincs rajta ödéma ez biztos. Nem nem hiszek a dokinak csak látom meg érzem és már nagyon meg vagyok ilyedve...
2014. júl. 15. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy másik orvossal beszélni :S
2014. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki volt az operáló orvos?


Menj el másik orvoshoz másodvéleményt kérni. A legtöbb orvos sajnos ilyenkor azt mondja, hogy ahhoz menj vissza aki operált, de Te kösd az ebet a karóhoz, hogy másodvéleményt kérsz, és nem bízol az operáló orvosban.


Nekem Dr. Csuha Lajos csinálta, és nagyon jól sikerült. (Mondjuk én eleve ragaszkodtam hozzá, hogy izom fölé helyezzék, mert az izom megbolygatása ez esetben plusz rizikó és anatómiai nonszensz - a valódi mellállomány is az izom felett foglal helyet.)

Próbálj meg a Csuha doktornál egy vizsgálatot kérni, ő nagyon megbízható és alapos szakember.

2014. júl. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A megérzésre hallgatni kell, max kiderül, hogy tévedtél. Menj el másik dokihoz is, nagyon ajánlom Dr. Kovács Hedviget. Más doki elrontott plasztikáját is bevállalja, korrigálja. Nekem legalábbis vállalta.

Azért érdekel, ki volt a dokd? Akár privátban, ha úgy akarod.

2014. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!