Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Beauty Breast mellnövelő...

Beauty Breast mellnövelő kapszuláról vélemény? (csak aki használja annak a véleménye érdekel, nem az akinek van egy elképzelt képe róla)

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Draga kislany, nem kell ahhoz megkostolni a sz*rt, hogy tudjam, nem eheto. Ezek a kapszulak jo esetben placebot, rossz esetben valami sz*r mergezo vegyuletet tartalmaznak, de egy biztos: a melledet megnovelni egyik sem fogja. Azert nem, mert a melled meretet alapvetoen a genetikad hatarozza meg, erdemben novelni/csokkenteni a meretet csak sebeszeti uton lehet (meg persze terhesseggel, de az ugye csak ideiglenes hatas...).


Ertem en, hogy nagyon akarsz benne hinni, de nem, nem mukodik. Nemcsak ez, a tobbi ilyen keszitmeny sem - ha mukodne barmelyik is, szerinted barki kes ala fekudne, aki nagyobb cicit akar...?

2015. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

én próbáltam évekkel ezelőtt, két kúrát nyomtam végig. A-s mellből B-set csinált egy 3 hónapos kúra, utána abbahagytam, fél évig megmaradt a B méret, utána folyamatosan visszaapadt, de szép maradt. másodjára is ugyanilyen eredményt értem el. amúgy növényi por van benne, nem vegyszer. ezek fitoösztrogént tartalmaznak, ettől nőhet a mell.

sok véleményt olvastam, sok mindenkinek nem jött be.

annyi negatívuma van, hogy nem tartós az eredmény, bár állítólag 3 kúra után tartósabb, de én nem csináltam végig, csak egyet. meg annyi a rossz még benne, hogy én olyan fűszerszagút izzadtam tőle, mint amilyen szagú a kapszula.

most csak azért nem szedem, mert az évek alatt híztam (nem a kapszulától), és most nincs szükségem rá

2015. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem! Még később lehet lesz kérdésem. Köszönöm szépen, hogy írtál!
2015. máj. 19. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
szívesen. : )
2015. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Hosszú távon semmi értelme...
2015. máj. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!