Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van itt Magyarországban profi...

Van itt Magyarországban profi plasztikai sebész? Aki ilyen szép munkát tud végezni? Vagy Magyarország közelében?

Figyelt kérdés

Kép: [link]



16 éves fiú vagyok, egy ronda külsővel. Hiába írná valaki, hogy fogadjam el magam mert már próbáltam tényleg mindent, de egyszerűen bármilyen divatos ruhát felveszek vagy bármilyen hajat csinálok semmivel nem jobb. Teljesen kikészülök mikor a tükörbe nézek sehogy nem tudom elfogadni magam. Mire betöltöm a 18-at belefogok menni egy ilyen műtétben. Néhányan leakarnak beszélni, de ez az én életem és én így nem érzem magam jól. Ha lehetne akkor senki ne próbálja bemagyarázni, hogy fogadjam el magam stb.. mert ez a döntésem végleges és ez nem csak egy hirtelen gondolat volt hanem már régóta tervezem. Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. jún. 3. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az álladdal nem vagy megelégedve vagy mással sem? Elálló fül ügyben tudok segíteni, állban és orrban nincs tapasztalatom.
2015. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egész fejemmel. Az orrom görbe,a szám undorító az állam se jó. Az egyik szemem nagyobb mint a másik sőt még egy kicsit görbébb is. Az arc csontozatom se jó. Nagyon ronda vagyok.
2015. jún. 5. 00:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ebben hasonlítunk, mert nekem is ferde az állam, és a szám! De nem akarok annyi műtétet. A füleimet megműttettem, mert az nagyon durva volt. Már ez is sokat javított.
2015. jún. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mi lenne ha mutatnál magadról képet? lehet h mi is sokkal okosabbak lennénk.. ha már felteszed a kérdést, akkor adj valamit ami alapján ki lehet indulni... az nem elég hogy leírod azt h mi nem jó.
2015. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Küldesz priviben képet?? En is csináltattam egy dolgot magamon de az nagyon látványos lett...
2016. júl. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!