Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kell magánkórházat...

Hogy kell magánkórházat alapítani?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy végeztem orvosin, letettem a szakvizsgámat. Hogyan tovább?

Köszi a segítséget. :)



2013. jan. 25. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerzel hozzá egy pár milliárdot és onnantól sima ügy.
2013. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg tapasztalatot, kezdő magánorvoshoz senki se fog menni.
2013. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok, a kezdőtőkét azt nem kell elmagyarázni ;) A tapasztalatot se, ezek elég egyértemü dolgok. :))
2013. jan. 25. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ezeken túlvagy (kezdőtőke és tapasztalat), akkor már magadtól is tudni fogod.
2013. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésemnek azaz értelme volt, hogy ne "mindezek után" tudjam meg, hogy mire van szükség, hanem a kommentekből. Aki nem tud infot adni, azt sztem inkább ne szóljon hozzá... :)
2013. jan. 25. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz, kedves kérdező, hányan alapítottak már a GYK-en serte-pertélők közül magánkórházat?
2013. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Először helyezkedj el egy magánkórházban, építsd a karriered, hogy közelebb kerülj a vezetői pozíciókhoz, nézd meg, hogy működnek a dolgok és a tapasztalat birtokában (sok-sok év múlva) alapítsd meg a sajátodat.
2013. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!