Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellek teljes eltávolítása?

Mellek teljes eltávolítása?

Figyelt kérdés
Valaki vagy az ismerőse csináltatott már ilyen műtétet? Lehetséges Magyarországon? (Amúgy fizetnék érte)! Néztem különböző plasztikai sebészek / klinikák oldalait és van mellkissebbítés, de nem tudom, hogy kérésre eltávolítnák-e az egészet...

#plasztika #mellek eltávolítása
2015. jún. 5. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnél ilyet csinálni?

Magyarországon szerintem csak egészségügyi okokból vagy nemváltoztató műtétsorozat keretében csinálnak ilyet.

2015. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Genetikailag örökölted a mellrákra való hajlamot?

Ezt már kivizsgáltattad?


Ha nem, egyetlen egy lelkiismeretes orvos sem fogja megcsinálni.

Ha veszélyeztetett vagy, akkor fogsz találni, aki megműt.

2015. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
48%
ha betegség miatt pl daganat, akarod eltávolíttatni akkor ingyen csinálják, de ha azért akarod mert angelina jolie azt mondta hogy el kell távolítani akkor pszichiáterre költsd a pénzed mert arra van szükséged nem sebészre
2015. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Leszedni leszedik, de azt tudod hogy nem lehet visszacsinálni?
2015. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajod a melleiddel?
2015. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedik le ha semmi bajod. Max ha papírokkal bizonyítod hogy te férfinek érzed magad...
2015. jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szóval egy ember szerint leszedik, a többi szerint nem. Azt hiszem, kapcsolatba lépek egy magánklinikával és megkérdezem, az a biztos. Az, hogy miért akarom, rám tartozik. Maradjunk annyiban, hogy már 15 éve ez a szándékom és sokat dolgoztam azért, hogy elég pénzem legyen a műtétre. Más nő gigászi műanyag melleket akar és fizet érte, az rendben van? Én nem akarok melleket, fizetnék érte, az miért nincs rendben? Nem túl igazságos ez a rendszer... Persze ha itt nálunk nem engedélyezi a törvény, akkor külföldre megyek.
2015. jún. 6. 12:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó hogy valaki kisebbet akar és az hű de rossz, de hogy valaki teljesen levetesse.

Rád tartozik de mégis mi lehet ekkora kényszer erre???

Túl nagy a melled, vagy nem tetszik? Mégis mi?

2015. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Az, hogy miért akarom, rám tartozik."


Nem azért kérdeztem, hogy cikizzelek vagy kiröhögjelek, tényleg érdekelt az oka és az orvos is meg fogja kérdezni. Ha olyan indokod van, jó eséllyel pszichológushoz is el fog küldeni, mielőtt ténylegesen beszélhettek a műtétről.

Ha publikusan nem szeretnéd az okát leírni, akkor leírhatod privát üzenetben is.


#1 voltam.

2015. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet ilyen műtétet csinálni. Konzultálsz orvossal és kész.
2015. jún. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!