Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A barátnőm nemrég csináltatta...

A barátnőm nemrég csináltatta meg a mellét. Ciki ha megkérem, hogy mutassa meg?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nincsenek ferde hajlamai, csak érdekel, hogy hogyan sikerült. Azt hiszem valamilyen szinten érthető a kíváncsiságom, de még véletlenül se akarom, hogy félreértse a dolog.
2015. jún. 10. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha elég közeli a barátságotok, és ő mennyire prűd mások elptt. meg fogja érteni, miért szeretnéd látni. én is megnézném, még meg is fognám, hogy milyen a tapintása az igazihoz képest. : D de nem hátsó szándékkal
2015. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi legjobb barátnőmmel együtt lakunk is szabadon sétálunk egymás előtt pucéran. Én simán megkérném rá de valószínűleg a fejembe tolná kérés nélkül is. :D
2015. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
persze nyugodtan kérdezd meg!
2015. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én 5 hete csináltattam meg őket, amikor elmondtam a barátnőimnek (elég közel állunk egymáshoz), nekem is és nekik is egyértelmű volt, hogy látniuk kell, már csak azért is mert még hordanom kell a leszorító, kompressziós melltartót. Kíváncsiak is voltak, én meg a véleményüket szerettem volna hallani, úgyhogy megmutattam, sőt meg is tapogatták :D Ha jó barátnők vagytok, akik tényleg bármiről tudnak beszélni, anélkül, hogy kínos lenne, akkor kérd meg nyugodtan. Bár én magamból kiindulva csodálkozom, hogy ő miért nem ajánlotta ezt magától fel...viszont olyan 'barátnőknek', akikkel jóban vagyok, de mégsem ismernek úgy, én sem mutatnám meg szívesen, egyszerűen nem tartozik rájuk. Őket inkább ismerősöknek hívnám, mintsem barátnőknek. Ha a ti esetetek ilyen, ne erőltesd.
2015. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is megmutattam a barátnőimnek edzés előtt és napozás közben.Nem gáz mert tudtam,hogy kiváncsiak az eredményre, előre megbeszéltük,hogy amint lehet megmutatom :)
2015. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ironhide12 válasza:
100%
Szerintem megérthető a kíváncsiságod,ha szépen elmondod neki miért akarod megnézni biztos nem fog ellenkezni ha nem túl szégyellős.
2015. jún. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!