Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Bevállalnál mellplasztikát,...

Bevállalnál mellplasztikát, ha már nem akarsz több gyerkőcöt (többet szoptatni)? Feltételezve most, hogy a pénz nem számít.

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 12:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%

Szép szilikonciciket. Én igen, simán bevállalnám, ha lenne rá pénzem.

A testemen (has, fenék, stb) nem látszik, hogy anya vagyok, de mellemet megviselte a hízás-fogyás.

2010. márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp! Sajnos mindig gondjaim voltak a melleimmel, túl nagyon :( A baba, meg a szoptatás és a hízás nagyon nem tett jót neki. Amúgy tervezem is hogy a 2. baba után megcsináltatom. Nem szilikont, csak simán felvarratni és kicsit kisebbeket szeretnék :)
2010. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
100%
AHA. :)
2010. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
69%
Én biztosan nem. Nem tudnám elviselni, hogy egy idegen anyag van ott.
2010. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy néz ki meg fogom csináltatni,a formájával sosem voltam elégedett most meg a szoptatás után még lóg is pedig nincs olyan nagy mellem.Nyáron lesz a születésnapom és ezt kértem a családtól szép ciciket.
2010. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%

hát a szilikonon én azért vacilálnék, mert időnként ki kell cserélni, de ha van rá keret és tudod, h lesz is, akkor nem aggódnék emiatt sem.

felvarratni is lehet bizonyos fokig....szerintem egy nőnek nagyon fontos a melle, én 26 leszek és karcsú a derekam, formás a popsim, a mellem viszont egy 80 évesé, amit ugye tornával nem lehet orvosolni...én is gondolkodom ilyen megoldásban.....nem akarom így leélni az életem!

2010. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
100%

Simán. Nekem nagyon lógnak a melleim,pedig még csak 23éves vagyok Kissé zavar.

Nem mondom, hogy szilikon ciciket csináltatnékcsak egy kis korrekció, hogy ne lógjanak.

2010. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg fogom csináltatni, de csak felvarratom, párommal már "lezsíroztam". A méretével nincs gondom, 75C szerintem tök elég. De most azért nem úgy állnak, ahogy kellene. (B)
2010. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én kisebbíteni fogom az utolsó gyerek után vszínűleg. Alapjáraton is nagy mellem volt, de most így az első után 100 F-G. :( Úgy nézek ki, mint egy fejős tehén, arról nem beszélve, h a hátam sokszor leszakad...
2010. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem felvarrás volt, mert a szoptatás után kicsit lógtak, és nem bírtam elviselni :) méretbeli gondom nincs és nem is volt, 75C, szerintem tök jó, szóval szilikon nem került szóba.
2010. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!