Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Minőségi orrplasztika mennyi...

Minőségi orrplasztika mennyi pénz lehet kb? Diákengedmény van rá?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy elrontják, de nincs túl sok pénzem, gyűjtögetek lassan :S. Nagyon lassan...
2011. szept. 5. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ezt a diákengedményt te sem gondoltad komolyan... Ha valóban azt szeretnéd, hogy jó legyen a végeredmény, akkor több-százezer forintot kell rászánni. Itt nem szabad spórolni, mert egy életre elronthatják az orrod, és a helyreállító-műtét még drágább. Néhány helyen van részletfizetési lehetőség, de én inkább azt tanácsolom, hogy várj vele, amíg meglesz az összeg. A kérdésből kiindulva túl fiatal vagy.
2011. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
diákengedmény ?? nem buszozni indulsz...
2011. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 400k kell egy jó műtéthez ez az alsó határ.
2011. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nagyban függ attól hogy állami vagy magán klinikán csináltatod. Én azt mondom gyűjts össze minimum 600 ezret és abból biztosan ki fog jönni, maximum marad is egy pici ami sose baj. Egyébként én is erre gyűjtök, nemsoká meglesz.
2011. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
28%
Budapest bank térjünk a lényegre!!!! csak hivd a 0640505050-et majd emese segit
2011. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!