Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit lehet tenni ilyen kicsi...

Mit lehet tenni ilyen kicsi mellek ellen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy fürdőruhát sem találok. Ami jó lenne, abban nincs merevítő, így nem adna semmi tartást, olyan lennék, mint egy gyerek. Ha meg olyat veszek, mint a többiek, ki se tölti, ha kihúzom magam, akkor is van ott luk...

Nagyon idegesít. Sokat nőtt az évek alatt, de még mindig nem kerekedik, szóval értitek, szinte csak állnak. Nagyon utálom őket. Már nem is fognak nőni? Mikortól lehet műttetni?

17/L



2015. júl. 9. 16:23
1 2 3 4 5
 21/41 Scav ***** válasza:

KÉRDEZŐ!!! A #18 válaszadónál nem látod a lényeget. Az első mondatát olvasd el még egyszer!

32F

2015. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
57%

Ha már plasztikai műtétek kategória, és ennyien szidják a szilikont, mobdván, hogy nem baj ha kicsi, de legalàbb természetes, a szilikon undorító.

[link]

Nézzétek meg a "4. páciens" képeit. Senki ne mondja, hogy rossz döntés volt neki a mellplasztika. Az én "melleim" is olyanok, 20 éves vagyok, és igenis sokkal szebb lett utána, csak igényes, igazi szakemberhez kell menni, és senki meg nem mondja, hogy az szilikon. Pontozzatok le, de igenis van amikor kell a plasztika, hogy az ember ÖNMAGÁT el tudja fogadni, nem hogy másoknak jobban tetsszen.

2015. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
#22: Az a szomorú, hogy az előtte képeken még természetesebb és szebb is a páciensek melle. Az utána képeken már csak Victoria Beckham-féle labdákat látok. Ha nem lenne a média botrányos önkép rombolása, ezek a nők mind elégedettek lehetnének az adottságaikkal. Mindenesetre támogatom, hogy mindenki érezze jól magát, ahogy.
2015. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
A többi nekem sem tetszik, de senki ne mondja, hogy a 4. nem lett vonzóbb a műtét után. Előtte szószerint semmi nem volt, mint egy kisfiú felsőteste, ne mondd, hogy neked az csábítóbb...
2015. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a szilikonnál minden jobb és szebb.Nem szabad ezért megműttetned.Nagyon sok pasi a kis melleket szereti.

De én inkább a 20-as válaszolónak segítenék hordani a terheit:)

Azokat is nagy kár lenne megműttetni.Még ha meg is értem az okát.

2015. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
6%

Előtte: [link]


Utána: [link]


Most őszintén, ha nem tudnád, hogy a 2. szilikon, azt választanád az első helyett. Ma már tudnak olyat csinálni, amin nemcsak nem látszik, hanem tapintásra sem érződik, hogy nem igazi. Ugyanúgy állnak bizonos helyzetekben, mint az igazi, nem kemény, labdaszerűek, amik állnak mint a cövek.

2015. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Ezen is látszik azért rendesen,de elgondolkodtató.
2015. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen kinézetű igazi mellek is, vagy legalábbis amikre azt hiszi mindenki hogy igazi...látott már ilyet a világ.
2015. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
#26: Lehet velem van a baj, de ezen hol nem látni, hogy szilikon? Egyiket se választanám, mert én a természetes, nagy melleket tartom vonzónak, de ettől még mindig szimpatikusabb az első.
2015. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyet még videón sem nézem meg,mert süt róla,hogy mű!Látszik a formáján,feszességén,stb.

Egy natural mell nem ilyen akár milyen kerek és szabályos is.

Hanem mint pl. ez:


[link]

2015. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!