Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ezzel szerintetek plasztikai...

Ezzel szerintetek plasztikai sebészhez kellene fordulnom?

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet,hogy férfi mellekkel küzdöm.

Most leszek 18 éves,van rajtam 1 kis túlsúly,de nem annyi,hogy zavarna,viszont a mellbimbóm hegyes,puha,és szinte a mellem oldalán van. Nyilván a nagy része az elhízás következménye (ezért fogyókúrázom majdnem 1 hete.) Ezen kívül nincs rossz felsőtestem,viszont ez nagyon elrontja az összképet. A mellbimbóm alatt,bent kitapintható egy kicsit,sűrűbb,keményebb csomó,gombóc, vagy nem is tudom minek lehetne nevezni. Ez lehet a tettes? Ha viszont nagyon fázom,vagy hideg vízbe megyek,akkor megkeményedik és összemegy a mellbimbóm,és máris jobban néz ki...

Mi lehet ez? Mivel tudnám eltűntetni? Járok futni naponta,nem eszek fehér kenyeret,édességet,üdítőt, natúr joghurtot,corn flakest eszem,sok csirkehúst,halat,salátával,rengeteg vizet iszom,és a zöld-teát is vedelem,persze natúr. Ez segíteni fog,vagy menjek el egy plasztikai sebészhez?

Ha ez lenne a megoldás,akkor lenne maradandó nyoma?

Mennyibe kerülhet egy ilyen?

Köszi a segítséget, egy kétségbeesett srác

17F


2015. aug. 1. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a probléma?Teljesen normális lehet a cicid,mivel van egy kis felesleg rajtad,ezért nagyobbnak tűnik,de amint lefogysz,normális lesz!
2015. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először várd meg, hogy milyen lesz a testalkatod, ha lefogysz. Természetes dolog, ha az ember mellre hízik.

Azt a csomót meg vizsgáltasd ki, nehogy valami baj legyen belőle.

2015. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ORVOSHOZ KELL MENNED azonnal.
2015. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindkettőben van. Utánaolvastam,ez teljesen normális,ez egy sima mirigyes állomány.

[link]


Dehogy kell orvoshoz mennem.

2015. aug. 1. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Gynecomastia- szerintem! Menj el egy jó plasztikai sebészhez, én tudok ajánlani egy jót, bár én nő vagyok, de velem csodát tett!

Üdv!

2015. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok a noi hormonod. Sportolj tobbet, hogy eleg tesztosztrron kepzodjon. A feloldatlan stressz oli a nemi hormonokat.
2015. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!