Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen típusú ill. méretűek...

Milyen típusú ill. méretűek lehetnek ezek az implantátumok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek milyen méretű ill. típusúak lehetnek ezek az implantátumok, amiket a hölgynek helyeztek be?

Jöv. hétre van időpontom konzultációra, szeretnék már úgy menni, hogy van valamilyen elképzelés méretről ill. típusról.

Hasonló a hölgy "kiindulópontja", mint az enyém, ezért is szeretnék érdeklődni, hátha valaki jártas mellplasztika téren :-)



2015. aug. 17. 13:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Jaaj a lényeget meg lehagytam, bocsika.

[link]

2015. aug. 17. 13:29
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem lett valami szép a végeredmény. Túlságosan fent van. Bár ilyen kis mellből nem tudom, lehet-e természetesebb hatású nagyot csinálni.
2015. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, kis mellekből nem igazán lehet természetes hatást elérni, viszont, (legalábbis) szerintem ez a csepp alakú szebb és természetesebb választás, mint a kerek implantátumok.
2015. aug. 17. 20:17
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez csepp alakú?? Hááát. Én maradok a természetes nagyok híve:)

25/F

2015. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Basszus, az első képen sokkal szebb. Mi a francnak kellett hozzányúlni? Nagyon szép melle volt. Miért kellett elrontani. Műanyag lufi. :(
2015. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se szép. Se a kicsi, se a szilikonos (utóbbi legalább ruhában jól néz ki). A természetes nagyoknak nincs párjuk!
2015. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Scav ***** válasza:

Az eredeti jobb volt, mint amit csináltak belőle...

32F

2015. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Elég megosztóak a hozzászólások!! :)

Köszönöm a véleményeiteket! :)

2015. aug. 26. 01:33
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem végleges az eredmény, amit a képen látunk! Ez még változni fog, és szebb lesz! Az meg hülyeség, hogy kis mellből nem lehet természeteset varázsolni! Mert lehet- saját tapasztalat! Menj el egy JÓ plasztikai sebészhez, akivel közösen meg tudjátok határozni az implantátum méretét, és formáját, mert ez mindig egyénre szabott!
2015. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a végeredmény. Szerintem 10-ből 8-an felkapják a fejüket, ha ilyen mellek jönnének velük szemben. Odavonzák a szemeket. Szerintem jó választás. Nekem tutira bejönne!!!
2015. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!