Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » OEP által finanszírozott...

OEP által finanszírozott műtét (ek) nagy súlyvesztés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem találtam konkrét információkat a neten, ezért olyat kérdeznék, aki pontosan tudja, hogy milyen műtéteket végeznek TB-finanszírozással nagy fogyás után. Has, mell, comb, integetőháj stb.?

A BMI-m jelenleg 44 (kértem az orvostól igazolást), tehát 34-re kell lefogynom, ami még mindig nagyon sok. Gondolom, amint lemegyek 34-re, mehetek az újabb papírért, és kezdődik az idő, ami alatt meg kell tartani a súlyt. Tovább fogyni ugye lehet? És mennyi az az idő, amit várni kell? Fél év vagy egy év?

Ha megvan a két igazolás a két súlyról, akkor mi a teendő? Elküldeni az területileg illetékes OEP-hez, mellé írni egy kérvényt, hogy ezt szeretnél? Vagy elmenni pszichiáterhez szakvéleményért? Vagy rögtön a Szent Imrébe konzultációra?

Hirtelen ennyi kérdésem van... :) Még az út elején járok, de jó ezzel tisztában lenni.

Remélem tudtok segíteni!

Köszönöm!



2015. szept. 5. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A bnom volt ilyen helyzetben. Nem volt tamogatas. Pedig 130 kg-rol 60-ra fogyott le. N
2015. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
1-es vagyok. Ugy melytorkozik, hogy logo borrel mindig jo es kedves pasijai voltak tartos kapcsolatban vele. Ugyhogy inkabb tanulj meg jol melytorkozni!
2015. szept. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg komolyabb válaszok?
2015. szept. 5. 00:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz.
2015. szept. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá a háziorvosnál, igenis létezik TB támogatás bőrhelyreállításra, amennyiben indokolt.
2015. nov. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!