Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ez? Az elmúlt...

Miért van ez? Az elmúlt időszakban sokat fogytam (110 kg-ról indultam és most 80 kg vagyok) A környezetemben élők dicsérnek h mennyivel jobban nézek ki így, milyen nagy a változás stb. Én viszont úgy érzem h nem változott a külsőm sokat.

Figyelt kérdés

Ezt úgy értsétek h én nem látom ezt a változást olyan jelentősnek mint amilyennek mások mondják. Nemrégiben néztem vissza a régi képeimet, amin még dagadt voltam, és ledöbbentem h h nézhettem úgy ki. Akkoriban nem láttam magam olyan kövérnek mint amilyen valójában voltam. Most viszont, így a fogyás után kövérebbnek érzem és látom magamat mint valaha.

(Leszögezem h nem érdekelnek azok a válaszok amik csak abból állnak ki h itt sajnáltatom magam meg h hiszti az egész stb...)



2015. máj. 9. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
azért, mert még a 80 kg is sok. mert a fejedben más kép él a fogyás utáni önmagadról, mint amit eddig elértél.
2015. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Mert 110 kilósan nem igazán érdekelt az alakod és nem vizsgáltad magad annyit a tükörben.

Most viszont hogy fogytál többet bíbelődsz a külsőddel és jobban szembeötlenek a hibáid.

2015. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes. Ha barátoddal napi szinten találkozol, rajta sem veszed észre még a legnagyobb változásokat sem. Ha hosszabb ideig nem találkozol vele, akkor viszont azonnal feltűnik.
2015. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!