Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Befelé forduló mellbimbó...

Befelé forduló mellbimbó korrekciója mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Két gyermeket szoptattam, azelőtt semmi baj nem volt a mellemmel. A második gyermek szoptatása alatt lett az egyik mellbimbóm ilyen. Nagyon zavar, hogy mindig úgy kell kézzel kiemelni, besüpped. :(((

Mennyibe kerül egy ilyen műtét? Neten nem találtam konkréten ilyen műtét árakat.


2010. márc. 15. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de felesleges, a gyerek kis kitudja piszkálni ha szopni akar, ne foglalkozz vele. szépség hiba? azt sem mondanám.
2010. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
magánklinikán 100 ezer körül
2010. máj. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és a dokik többsége a tej elapadása után kb egy év után vállalja a műtétet
2010. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van ilyen vákumos cici izgató izé, örülne neki a férjed is hátha beválik erre is ;-)
2010. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második válaszoló konkrét válaszát!

Köszönöm a harmadiknak a hozzászólást, a negyediknek a tippet.

Első válaszoló: már nem szoptatok, azzal nem is volt gond. Esztétikai szempontok: ezek szerint te még nem láttál ilyet. Képzeld el, hogy az egyik normális, kiemelkedő, a másik helyén pedig lényegében egy lyuk van. Igenis csúnya, nem beszélve a higiéniáról, hogy befülled, váladékos lesz stb. Nagyon zavar, azért keresek valami megoldást.

2010. máj. 26. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!