Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok, ti tervezitek a...

Lányok, ti tervezitek a mellplasztikát? Van itt olyan, aki nagyobbított a mellén?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem.Sok pasinak pont a tenyérnyi cicik jönnek be,nem a nagyok.En így szeretem magam,nem szandekozok százezreket költeni ilyesmire:) Ha valaki szeret,ne a melleimért szeressen..amik hozzáteszem műk lennének.

19L

2016. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem, én szeretem hogy kicsi a mellem.
2016. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem meg van nagyobbitva...itt nem arra kell gondolni,h termeszetellenesen nagyok!!!nagyon picivel nagyobb mint azelott volt,csak a sok valtozas,illetve szules betett neki... Akinek meg van csinaltatva,nem kell egybol ugy nezni ra,h mumellu ku*va... Es nekem nem is lett az a ket kerek labda a borom alatt,teljesen termeszetes hatasu,pedig kerek implantatum lett beteve
2016. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Es lehet ugyan akkora tenyernyi cicid is attol,h adnak neki egy format! A ket elottem szoloval pont ez a baj es meg sok mas emberrel,h a plasztikazott mellett osszekotik a nagy mu mellu cicikkel!!!pedig ez tevedes!!! Nem mindenkinek kell 500kobcentis mell
2016. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
86%

Én például nem szeretem a plasztikázott melleket - a legtöbb természetellenesen néz ki, nem csak a mérete miatt. És láttam már olyat ahol csak pici plasztika volt, de már annak is furcsán más volt a tapintása, az állaga.


Nekem is a pici cicik jönnek be, és nem, nem gondolom hogy aki plasztikáztat, az azért teszi, hogy nagy műmellű qrva legyen belőle. Rengeteg nőnél pl. mellrák, egyéb problémák esetén megértem, hogy kell, hogy az önbizalmát visszanyerje. De akinek nem szükséges, az ne pakolja már magát tele mindenféle vacakkal, ami ráadásul veszélyes is!

2016. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Ezek mar picit sem veszelyesek!nem all fenn a veszelye,h kiszakad,ugyanis nem folyekony szilikon van benne.nagyjabol egy gumimacihoz tudnam hasonlitani,olyan ha kette vagod! Ket darabban all,vagy ahany reszre vagod! Abban sem ertek egyet,h a tapintasa mu.lehet,h a regi pip-es implantatumoknak olyan volt,viszont ami nekem is van,egyaltalan nem erezheto,h mu,ugyanis ez az elejen kemeny,majd egyre inkabb megpuhul es felveszi azt a tapintast,amitol nem tunik munek.masreszt,nekem felig izom alatt van,illetve mikor a helere rendezodik,ott egy tok kepzodik ami nem engedi elcsuszni,szoval nem tudom mitol lenne mu a tapintasa,mikor az izmod,a sajat zsirod es a borod is rajta van!nyilvan minel nagyobb van bennt annal inkabb feszul es csak maga az implantatum erezheto,de nekem pl 380kobcentis van bent es azokon kivul,akik nem tudjak,h meg lett csinaltatva,senkinek nem tunt fel,h "mu",pedig furdoruhaban is lattak mar joparan...
2016. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
88%
Nos, megsúgom, azért mert izom, meg bőr van fölötte, még nem fog a testeddel együtt mozogni tökéletes szinkronban. A tasak ami kialakul körülötte, nem fogja jobban odatartani, mozgása mindig is lesz, és az állaga sem lesz sosem olyan, mint a valós melleké. Több implantátumom is van (biohacking, keress rá nyugodtan), tudom miről beszélek...
2016. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem tasak az ami kialakul,hanem tok! Es nem tudom,te akkor milyen hetes orvoshoz mentel es milyen gagyi markatlan implantatumot tett be,de nekem nem eszreveheto,csak ha totalisan levetkozom... Tokeletesen egyutt is mozog velem (bizonyos kereteken belul) es teljesen puha,mondhatni eredeti tapintasu... Ha nem 500ezer ft-ert akartad volna megcsinaltatni,hanem a szep es igenyes munka erdekeben ra szanod azt a masfel milliot,akkor neked sem lenne problemad vele es termeszetes tapintasu lenne. Ha legkozelebb erre szanod magad,ajanlom dr.Krasznait, vagy dr.Patakit 😉
2016. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Nekem vannak komplexusaim miatta, szeretném megműttetni...20/L
2016. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Régebben gondolkodtam rajta, hogy jobb lenne, ha picikét nagyobbak lennének, de aztán lebeszéltem magam. Rájöttem, hogy a kis melleim nem olyan tragikusak, mint amilyennek én gondoltam. Szép formájúak, és a fiúknak is tetszek. ;)
2016. jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!