Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit gondoltok a lábujjaimról?...

Mit gondoltok a lábujjaimról? Képpel (20L)

Figyelt kérdés

Igazàból èn nagyon utàlom ahogyan a lábujjaim kinèznek ès szègyellem is ezèrt nem hordok nyitott cipöket. Màr a mütèt is megfordult a fejemben bár nagyon sokba kerülne..kivàncsian vàrom fèrfiak ès nök vèlemènyèt is egyarànt!

[link]


[link]


2016. febr. 2. 14:22
1 2
 1/12 opened paradise ***** válasza:
Szerintem a lábfetisisztákon kívül,senki se nézné ezt az utcán.
2016. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt! Talàn egyszer el tudom fogadni öket.
2016. febr. 4. 04:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Ugyan már, ne parázz ezen!

Amitől nem vagy tökéletes, az tesz egyedivé

2016. febr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igaz lehet!
2016. febr. 4. 23:45
 5/12 anonim válasza:
0%
Uristen olyan a lábújjad mint egy férfié körömlakkot ismered?
2016. febr. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát tényleg nem valami szép nyugi nekem még rosszabb nekem a második nagyobb mint a többi a nagylábujjam is széles mint apukámnak én se tudok szép magassarkút nyáron felvenni.
2016. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 CsR99 válasza:

Szia(:

Nos mindenképpen egyet kell értenem az előttem szólókkal abban, hogy el kell fogadnod, hogy ilyen vagy, ettől vagy te. Viszont az sem jó ha valaki nem érzi jól magát a bőrében. Személy szerint nekem elsőnek az jutott eszembe először, hogy műtét(nem nagy vaszizdasz), de ezt jobban át kell gondolni. Beszéld meg mindenképpen szüleiddel, ők mit gondolnak a dologról.

A műtétről: nekem a futás miatt kalapácsujj keletkezett a 2. lábujjamon. Nem akarom részletezni a jelenséget ez nem is olyan fontos. A lényeg, hogy a műtétem abból állt volna, hogy rövidebbre vették volna az egyik ujjpercemet.

Neked is valami hasonló lenne a megoldás, egy plasztikai sebész simán helyrehozná, úgy hogy észre sem lehetne venni a "nyomokat".

Mindenesetre minden jót kívánok! (:

17L

2016. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!
2016. febr. 12. 20:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia, ez tényleg vicces. Sajnos nem tehetsz róla, az emberek gonoszak és biztosan néznék, de sok mindent nem tehetsz.
2016. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

02-04 08:52-es hozzászóló vagyok


Szívesen!

De bsszus! Nem a lábujj teszi az embert... ha valaki mégis megjegyzést tenne rá, annál örülj, hogy idejekorán felismerted, hogy az illető egy sggfj :-D

2016. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!