Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Meg szeretném csináltatni a...

Meg szeretném csináltatni a mellem ezt így lehet?

Figyelt kérdés
Először is bocsi a hülye megfogalmazásért, másodszor pedig félreértés ne essék nem egy agyonplasztikázott plázap*csa vagyok sőt igazából soha nem akartam magamon ilyen beavatkozásokat csak arról van szó, hogy miután megszültem (8 hónapja) azóta elégedetlen vagyok a melleimmel:( A hasam szépen visszament semmi stria az alakom pedig szinte jobb mint szülés előtt, de a mellem annyira meg van ereszkedve hogy azóta semmi önbizalmam:( szó szerint olyan mint egy leeresztett lufi..hallotam olyanról hogy ilyen esetben csinálnak olyat hogy felvarrják a mellet és utána saját testből nyert zsírral töltik fel de én nagyon vékony vagyok szóval nem tudom ez működhet e - mármint hogy le tudnának e elegendő zsírt szívni egy szép mell megformálásához? 163/50 kg vagyok. Ezért gondoltam hogy akkor a szilikon mellett döntök mert annak talán jobb a tartása is az érdekelne hogy ha egyszer már berakták a szilikont utána tudni fogok szoptatni? Mert még szeretnék gyerekeket és hogy nyilvánvalóan nem szeretném minden szülés után újból megcsináltatni a mellem hogy a szilokob ad a mellemnek egy olyan tartást amitől a későbbi szoptatások során nem erestkedik meg újból vagy inkább várjak a műtéttel addig amég már nem akarok több gyereket vállalni? Esetleg valaki valami más megoldás?

2016. febr. 17. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Zsír feltöltés mellbe még nem hallottam, és szerintem ez hülyeség akárki mondta. Ugyanis a zsírleszívásnál szó szerint kikanalazzák, kiszívják a zsírt, kizártnak tartom, hogy ezt az összekutyult, kanalazott zsírdarabokat a mellbe behelyezzék.

Szilikonnal úgy tudom lehet szoptatni, mert a mirigyeket amiből a tej jön, nem piszkálják meg. Viszont jó ha tudod, hogy a szilikon nem végleges. Ha jól tudom 10 évente cserélni kell. Nem árt utána olvasni a mellékhatásokról vagy az esetleges balesetekről.

2016. febr. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

sajat zsirral való feltöltes hülyeseg, föleg h vekony vagy.

Mar olyan implantatumok vannak amiket nem kell cserelni..életre szóló..tudsz szoptatni.

2016. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból nagy előnyöd van, hogy milyen állításod szerint lógnak a melleid, ezért az implantátumoknak lenne bennük hely úgymond. Nem ronda labda formájú lenne a végeredmény, hanem meg lenne a kellő esése. Férfiként tanácsolom, hogy az orvostól olyan mellet kérj, aminek természetes hatása van, a műtét után is lesz egy kis lógása, mell formája lesz, mert csak az a szép. Mert ez a legfőbb gond a szilikon mellek többségével, hogy nincs mell formájuk. Lehet egyáltalán nem is kéne felvarrni, pusztán a szilikon berakásától is lehet már gyönyörűek lennének.
2016. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt mindenképp meg kell várnod, amíg befejezed a 8 hónapos szoptatását.

Utána meg kérdezz meg egy plasztikai sebészt.

És persze a párodat, hogy neki mi a véleménye!

2016. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat nagyon kedvesek vagytok :)
2016. febr. 18. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Szilikon.Azsír szerintem elmozdulnabagyis hát nem is tudom hogyan monjam szétcsúszna:Dnem maradna állandó formája inkann így mondanám. Meghát én még nem hallottam zsírral való mellnagyobbításról.
2016. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt megereszekedésem a szoptatás után, bár nekem előtte már volt mellnagyobbításom, tehát implantátumom. Anno én is hallottam, és rá is kérdeztem a saját zsírral való feltöltésről, mert igen, létezik ilen, de az orvosom, aki egy fantasztikus ember nem javasolta. Az max kisebb korrekciókra alkalmas, meglógásra semmiképpen nem megoldás. Ez csak az egyik ok! A másik, hogy a saját zsír egy idő után felszívódik, nem egyformán, tehát csúnya, felemás lehet a cicid, amit gondolom nem szeretnél. Továbbá problémát okozhat pl. ultrahang vagy mammográfia során, mert a zsírsejteket cisztának, daganatnak nézhetik... Bepánikoltatnak, közben meg nem az, csak a saját zsírod... Szóval felejtsd el, inkább válassz egy jó orvost, aki szépen fellvarrja Neked, és/ vagy szükség szerint betesz egy implantátumot, amivel akár ha kicsit lóg a cicid, korrigálni is tudja azt!

Sok sikert!

2016. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Esetleg valami ilyesmi krém? [link]
2016. febr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Beszélj egy szakemberrel! Én is sokat keresgéltem a neten, mert bár én nem szültem, de rettentően elégedetlen vagyok a mellemmel, és tudom, hogy olyan problémája van, amit nem fog megszűntetni egy kis torna mellre, vagy akármi, mert a formáját utálom! :(

Nos és az a lényeg, hogy az orvos megmondta, hogy pl túl fiatal vagyok és nem akarna csinálni nekem műtétet, mert sokkal csúnyábbak lesznek a hegek, mint idősebbeknél pedig 20 vagyok.. és pl én szilikont egyáltalán nem szeretnék, mert olyan szép egy igazi mell, teljesen más a fogása, mint egy szilikonnak. Szóval én mindenképpen megmutatnám olyannak, aki tényleg ért hozzá, meg is fogná, elmondanád neki mindazt, amit ideírtál és tudna segíteni! :)

És hogyha gondot okoz az, hogy nincs ingyen, keress valamilyen akciót, én is úgy mentem el egy ilyen "vizsgálatra".

Sok sikert!! és ne aggódj, hogyha a párod szeretett a gyerek előtt, biztosan most is tetszel neki és tudom, hogy téged zavar, de nem tehetsz róla!

2016. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!