Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 20 éves vagyok. Szülés után...

20 éves vagyok. Szülés után nagyon megereszkedett a hasam. Ha most megplasztikáztatom. és kb 5 év múlva szeretnénk még 1 babát akkor nem akadály?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Pont ma volt szó erről egy műsorban. a plasztikai sebész azt mondta, hogy akkor érdemes, ha az állapotot fenn tudjuk tartani. Tehát ha még szeretnél gyereket, akkor várj vele addig, amíg nem akarsz többet, mert akkor duplán kell műteni. Pláne, hogy ezek szerint nem ment vissza a bőröd. egyébként egy telefonos konzultáción bármelyik plasztikai sebész segít neked. Sőt ma már sok helyen ingyenes az első konzultáció.
2010. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat....sajnos kötény hasam lett és hát az egész hasam,szó szerint a mellem alattig csíkos lett(zsúfolva... van amelyik fél cm ).Pedig kentem amivel csak lehetett.Azért 20 évesen egy lógó...csíkos has,hát nem a legszebb látvány :S De hamarosan felkeresek egy plasztikai sebészt és feltétlenül kikérem a tanácsát.
2010. ápr. 3. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
már bocs.. de miért kellett 19 évesen szülni?? ha vártál volna, most nem lenne megereszkedve a hasad.
2010. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem számon kérést kértem ,hanem tanácsot :)Remélem nem gondolod,hogy beszámolok neked az életemről. Üdv
2010. jún. 22. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!