Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világban ez miért NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban ez miért NEM akadály?

Figyelt kérdés
Miért nem akadály a mai világban, ha valaki párkapcsolatban él? Simán rányomul másra, és rá is nyomulnak, aminek nyilván oka van: a legtöbb ember úgy van vele, hogy van valakije...és? Ha régen azt beszélték, hogy egy csaj nyomult egy srácra, de volt barátja, elintézték annyival, hogy az nem lehet, hisz van barátja. Ma már ez nem jelent semmit... Ez csak engem zavar?
2011. nov. 2. 01:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%

más világ van.

ha manapság azt mondod a nődnek,hogy ne mereszd a seg-ged,hanem takaríts,mosogass,főzz,azt mondja rá,hogy ő nem rabszolga,régen meg alap dolog volt.

kö-csög emancipáció van.

felborult a világ rendje azért van ez,hogy kefélnek fűvel-fával.

ezért tartom rövid pórázon a csajom.

elcsábulnak könnyen.

2011. nov. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

Egyáltalán nem csak téged.

A mai világban szinte már-már örülten hajtunk arra, hogy mindig mi legyünk a közép pontba. És ha ez nem sikerül még inkább ezzel foglalkozunk. Tudod én mindig úgy vagyok vele, hogyha valakinek van valakije, nem nyomulok rá. De ha nyomultam és megtudom hogy van akkor abba is hagyom. Sokan hülyének néznek amikor azt mondom hogy igen is megverném azt az embert aki rányomul a nőmre, vagy netán megcsal vele. Nem azért mert idegbajos f*sz vagyok, hanem mert meglehet állapítani hogy miért is nyomult rám és igen idegesítő amikor tudja a személy hogy te vagy neki de ezzel nem foglalkozik. Szerintem a világ leggusztustalanabb dolga ez, legtöbb párkapcsolat ezért ér véget, mert kihasználnak egy vezsekedést, vagy ilyesmit. Aki ilyen az sokszor szemétségből is ezt csinálja. 19/f

2011. nov. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Mai világban?... :D Semmi nem változik! Régen ugyanez volt!!!
2011. nov. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Én tanítom az embereket jómodorra, kultúrára.. legutóbb széttörtem a söröskorsót a kopasznak a fején, amikor rányomúlt a nőmre miközben én kimentem brunyálni, pedig látta hogy együtt vagyunk..
2011. nov. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, nagyon kemény lehetsz... Sok ilyen kemény gyereket ismerek, bírják is két pofonig. Aztán elszaladnak.
2011. nov. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Erről eszembe jut egy eset.

Volt egy srác azt nem tudom, hogy hol figyelt fel rám ,de egyszer leszólított az utcán, hogy én vagyok-e XY. Mondom igen, miben lehetek szolgálatára? De nem akart tőlem semmit. Egyenlőre. Aztán hívta a barátnője. Mikor rákérdeztem, hogy minden ok, akkor mondta, hogy van barátnője, de "haldoklik" a kapcsolata. Kérdeztem akkor miért nem szakítanak? A srác meg adott valami semmitmondó választ. Ok. Aztán később egyre jobban rámkattant. Mondtam nekem is van barátom. Ő ezt tudomásul vette és látszólag elfogadta. Utána egyre többet jött a barátnőjével és hogy ő mennyire szenved mellette. Én meg toltam a régi szekeret, hogy szakítani kéne vele, úgy még esélye is lenne a boldogságra. Egyszer egy ilyen beszélgetésnél elfogyhatott a türelme, mert rám mordult, hogy ha szakít a barátnőjével ,akkor összejövünk?...o.O WTF?

Nekem ekkor leesett a tantusz és megmondtam neki, hogy Nekem van párkapcsolatom, és az enyém, az övével ellentétben nem haldoklik, hanem nagyon is él és virul! És számomra mások párkapcsolata szent, úgyhogy kapcsolatban lévőkre eleve hülyeség rámozdulni.


Azóta már több egyetemista sráctól is hallottam a "haldoklik a kapcsolatom" dumát, de szerintem ez a legszánalmasabb szöveg a világon. -.- Gyökerek.


22/L

2011. nov. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 napietus ***** válasza:

nohát először is oszlassunk el egy tévedést: ez régen sem volt másképp. amíg nem a menyasszonya volt egy lány a fiúnak, addig bátran udvarolhattak neki mások is (ugye ez ma a járás). dédim szerint az volt a divat, egy lány tartott minimum 4-5 udvarlót, hogy sose unatkozzon :D


kérdésre: próbálkozni lehet. ha szigorúan vesszük amíg a férjem nem a férjem volt, addig bármikor akár úgy is döntehettem volna, hogy nem ő kell, hanem más. ha nem lennének ezek a ksi próbálkozások, harcok, akkor az evolúció kiválasztó szerepe nem tudna érvényesülni egyik fajnál sem.


29/n

2011. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Epp akartam irni mennyire iritaloak ezek a kerdesek, amikor elolvastam 08:53 valaszat, egy ertelmes valasz.
2011. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
igen, régen is volt 4-5 udvarló, de régen nem keféltek fűvel-fával, és mindennek megvolt a maga szabálya. ha régen vkinek udvarlója volt, az azért nem volt olyan komoly, mint egy testileg-lelkileg intim mai párkapcsolat. akinek meg nem tetszik a kérdés: azért tettem fel, mert úgy érzem sokszor, egyedül vagyok a véleményemmel, és mindenkinek tök természetes, hogy a "van komoly kapcsolatom" nem jelent semmit.
2011. nov. 2. 13:00
 10/20 napietus ***** válasza:
nem, valóban nem jelent semmit. a komoly kapcsolatot én a jeyességtől számolom, az, hogy dugunk meg jól érzem magam vele, még nem "komoly".
2011. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!