Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valaki csináltatott már...

Valaki csináltatott már hyaluronsavas ráncfeltöltést a két szeme közé ha igen hatásos lett?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen valamennyire hatásos, de nem tökéletes! Botoxot szoktak előtte javasolni, mert a botox nélkül a hyaluronsav gyorsabban kimegy. Nekem egy elég nagy „mélyedés” volt a szemeim között a haragos ráncomnál, ezt feltöltötték, csak én eleinte azt hittem, hogy az a két vékony ránc is eltűnik majd, ami ott keletkezett ahol a bőr a leginkább ráncolódott, de nem, azok ott maradtak! Sőt meg is mondták, hogy azok ettől nem fognak eltűnni. Amúgy meg az első kezeléskor sajnos eltaláltak egy eret és elég csúnyán belilult a kezelés helye, ami csak kb. 2-hét alatt múlt el teljesen. A bevérzés és az ödémás duzzanat időnként (nem is csak ritkán) előfordul ilyen kezeléseknél, és ezt még sminkeléssel sem lehet eltűntetni, pl ha kipúposodik kicsit, vagy ha túlságosan besötétedik. Nem elriasztani akarlak ettől, csak ha megcsináltatod, akkor számíts rá, hogy ez is benne van a pakliban.
2017. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!