Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tudnátok nekem olyan seb...

Tudnátok nekem olyan seb eltüntetô kenôcsöt ajánlatni ami hatásos?

Figyelt kérdés
arcra használnám, de azt mondják, hogy nem mindegyik krém hatásos. valamint mennyi ideig kell használni, hogy látható legyen a változás?
2013. aug. 27. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A Contractubex gél, és a Dermatix szilikon gél ami nagyon jó. Én használtam plasztikai műtét után a Contractubex-et (ez az olcsóbb), de mindenféle hegre jó.

Mind a kettő nagyon jó, de lényeges a rendszeres használat, ha hébe-hóba kened akkor nem érdemes elkezdened sem. Napi 2x legalább, pár hónapig, sebtől függ.

2013. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
[link] ilyen sebet szeretnék eltüntetni, ez is kb. 3 hónap lenne? teljesen soha életemben nem fog eltünni? :(
2013. aug. 27. 18:45
 3/3 A kérdező kommentje:
ja amimég lemaradt az az, hogy a sebhelyem ennél sokkal jobban látszik, csak a képen nem látszik annyira....
2013. aug. 27. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!