Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegyeket le lehet szedni...

Anyajegyeket le lehet szedni arcról? Infók lent 👇

Figyelt kérdés

13 eves vagyok, az arcomon van összesen 7-8 anyajegy, es nagyon utalom őket. Pécsi vagyok. Le lehet szedni őket valahogyan? PÉCSIEK!!! hova kellene menni?

Mennyire fáj, amikor leszedik?

Érzéstelenítőt kapok?

Látszani fog a helye?

Mennyi idő alatt gyógyul be?

A válaszokat elore is köszönöm!:)



2016. ápr. 9. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

az a baj hogy latszani fog a helye!

szerintem ne szedesd le!

2016. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem 2 hét múlva szedi le a doki az egyiket, mert elrákosodhat, lehet látszódni fog, de inkább mint, hogy beledögöljek.
2016. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kapsz érzéstelenítőt, az egy kicsit fáj, de a műtét nem. Viszont a helye látszani fog, de azt nem tudni mennyire. Valakinek jobban, valakinek kevésbé.

Igaz nekem nem arcról szedték le (de onnan is szeretnék), hanem hátról, de az eléggé látszik, nagyjából 1,5 hónapja szedték le.

2016. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, megmarad a helye. Nekem magánklinikán lézerrel szedtek le 4db anyajegyet, ebből 2 volt az arcomon. Megbántam, mert feltűnő heg maradt, plusz az egyik helyén egy bemélyedés is. Érzéstelenítő injekciőt adnak egyébként, nem kellemes, de ki lehet bírni. Az arcomról soha többet nem szedetnék le csak esztétikai okból anyajegyet.
2016. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!