Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ki plasztikáztatta már meg a...

Ki plasztikáztatta már meg a melleit? Túl pici mellett megtudnak nagyobbítani? Fájt? Vagy mit csinálnak plasztika előtt?

Figyelt kérdés
Privatban jo lenne ha kuldenetek kepet plasztika elott es utan.. szeretnek en is,20 eves vagyok, es nem kell nagy, csak kozepes.. annyira szegyenlem hogy oda kell allnom ezekkel a semmikkel... ://// csak úgy a kiváncsiság kedvéért mert google-s képekben nem hiszek!.. jo lenne valami "olyasmit látni" ami valós és tudom hogy nem átverés és reklám.
2016. máj. 3. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
pedig a google be kellene nezegetned, vay plasztikai sebeszek oldalan van galeria.fájni nem faj mivel altatnak, utana egy nap 3 szor fajdalocsill kell szedni.tehat meg mielött éreznel is vmit beszeded a gyógyszert.ennyi.
2016. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy fáj vagy sem egyéni dolog. Ki, hogy viseli. Én a fájdalomcsillapítók ellenére is szenvedtem. De igazából, csak éjszakánként volt nagyon rossz, akkor is főleg azért, mert nem tudtam aludni. Vagyis a kialvatlanságom sokat rontott a helyzeten. Maga a fájdalom kibírható azért.

Az első 4-5 nap nehéz, utána egyre jobb.

2016. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!