Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Sikeresebb lettél plasztikazas...

Sikeresebb lettél plasztikazas után?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan nők írjanak akik valamilyen testi hiba miatt voltak csunyák és a műtét után megszépültek. Pl. karvaly orrbol szep lett, kis mellböl nagy.

Tapasztalom,hogy a férfiak nagyon külsőségesek.



2016. máj. 2. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a mellem lett nagyobb, abszolút pozitív hatással volt az életemre.

Én nem azért műtettem meg, hogy bárkinek is jobban bejöjjek, hanem, hogy jobban érezzem magam a bőrömben.

Irtó jó döntés volt :)

2016. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wannabesweet válasza:
51%

2 plasztikai műtéten vettem részt, mindkettőt Dr Rusz Zoltán végezte. Az első mellkisebbítő műtét volt, a másik orrkorrekció.

Pozitivabb lettem sokkal, és sikeresebb is minden tekintetben. Annak ellenére is hogy a műtétekkel csak 70 %ban vagyok elégedett. A problémám pedig az volt, hogy a mellműtétnél jóval kisebb mellet szerettem volna, mint ami a tényleges lett, az orromat pedig abszolut nem ilyenre akartam, persze a réginél jobb, de most kereshetek egy másik orvost, és ujabb 1,5 millót a két uj műtétre :D

2016. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En annyi bantast kaptam ferfiaktol a kulsomre ,hogy 32 evesen eljutottam oda,hogy belevagok. Az orromat es a szamat szeretnem megcsinaltatni. Ugy gondolom elobb van a szepseg es utana az onbizalom. Elvegre egyik szepsegkiralyno sem kuszkodik parkapcsolati gondokkal, hogy nincs parja.Nekem borzaszto keserves parra lelni, ha akad is az beszol vagy leszol.
2016. máj. 2. 21:42
 4/7 mikeXxX ***** válasza:
Az a férfi aki bánt akárhogy is egy nőt az nem férfi így ne vedd egy kalap alá őket légyszíves én sem mondom mondom minden nőre hogy műpin@ ! Egyébként meg általában azt látom igen bár akinek nem sikerül rendesen ő meg még szarabbul érzi majd magát ezt látom !
2016. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akikhez közöm volt mind külsőséges volt, megelégeltem a beszólogatást, ami persze olyakor finom utalásba volt csomagolva.Aki meg a "belső értékekeket" keresi az is először a szemén keresztül lát.Attól meg nem aggódom,hogy nem sikerül, kellő pénzem van rá.
2016. máj. 4. 06:22
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Én a mellemet plasztikáztattam. Csőmellem volt. És az eredmény csodaszép lett. Az önbizalmam hatalmasat nőtt. Pedig én sosem kaptam bántást érte. Viszont én képtelen voltam elfogadni azt amivel az élet "megáldott".

Én mindenkit bátorítok, különösen ha a gondjai valósak.

Az orrműtéthez dr. Pataki Gergely nevét említeném meg, csodás nózikat alkot. Bár ő mindenből csodákat hoz ki.

2016. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdező egy kicsit "gyanús"😉kicsit fals a szövege... valami más baja lehet a párkapcsolataival
2021. júl. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!