Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van olyan aki hyaluronsavas...

Van olyan aki hyaluronsavas ajakfeltöltéssel kapcsolatban tudna tapasztalatokat megosztani?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozom az ajakfeltöltésen, de a környezetemben senki nem jártas ebben,hogy tudna segíteni pár tanáccsal. Érdekelne többek között az, hogy okoz-e valamilyen allergiás reakciót a hyaluron vagy van-e erősebb káros hatása?! Milyen árban mozog Budapesten?! És van-e kifejezetten olyan hely ahova érdemes menni, illetve a tud jó orvost ajánlani azt is szívesen veszem. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 25. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Inkább ne akarj kacsacsőrű emlős lenni, nem szép hidd el.
2016. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Első te jó hülye vagy..

hiarulon nem jó mert felszívódik 4 hónap alatt, kidobott pénz.

A szilikonolaj nekem 4 eve tart.

Dr Krasznai

Dr Félszerfalvi

2016. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Második, valószínű te is kacsacsőrű vagy amiért lehülyéztél. Téged minősít.

Kedves kérdező, kérj egy fotót a másodiktól, hátha elrettent az ötletedtől.

2016. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként meg hialuronsav.
2016. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

A hyaloronsav (jó minőségű) egyéntől függően 8-12 hónapig is bennmaradhat, utána felszívódik. Egy jó orvos tudja, hogy mekkora az az ideális mennyiség, amitől még nem lesz kacsacsőröd, hanem szép, esztétikus látványt fog nyújtani. A Teosyal Kiss egy nagyon jó anyag, bár én csak arcba kaptam Teosyalt (nem Kiss-t), de nagyon szép eredménye lett. Az ár a feltöltött mennyiségtől függ. 2 orvost ajánlok: Dr. Pór Ferenc vagy Dr. Faludi Péter.

Üdv!

2016. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!