Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Elálló fül plasztikája....

Elálló fül plasztikája. Szeretnék személyes tapasztalatokat szerezni?

Figyelt kérdés
Igazából hol érdemes csináltatni esetleg az árak is eltérőek lehetnek? gyógyulási idő mennyi nagyjából, milyen időközönként kell járni kontrollra.
2015. máj. 21. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok mindenben tudnék segíteni, de jó lenne tudni, az ország melyik részén laksz.
2015. máj. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából Külföldön élek, de itt ha nem akarok várni igen csak meg kell fizetnem az árát nagyjából 700 ezer ft egy "igaztás" amibe csak az elálló fül van benne minden kezeléssel. Igazából Én borsod megyébe lakok de Budapest, Miskolc, Debrecen is szóba jöhet el tudok menni. De arra lettem volna kíváncsi itt 1 napos bent fekvős a mutatvány. Illetve 3 hétig 2 naponta járni kell kontrollra és nagyjából a 3.-ik hétre veszik ki a varratokat.
2015. máj. 22. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:

A műtét helyi érzéstelenítésben történik, nem kell bent maradni. Utána rögtön haza lehet menni kísérővel. Általában másnap kötéscsere, majd egy hét múlva kötéslevétel és varratszedés. Két megbízható orvost tudok ajálani, akiknél sokan végeztettek fülplasztikát és kivétel nélkül elégedettek: Budapesten dr. Jósvay János (de a nyáron nem műt a meleg miatt), és dr. Péter Zoltán Debrecenben. 140-170 ezer Ft a műtét összesen, ebben minden benne van.


Egyébként ajánlom még neked a hoxa.hu oldal Fülplasztika fórumát és a FB-on a FÜLPLASZTIKA zárt csoportot. :)

2015. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Akkor lehet hogy sok orvos a "meleg" miatt nem is fogja vállalni? Sajnos ezt nem is vettem számításba.
2015. máj. 22. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt. Nekem is július közepén volt, 30-35 fokos melegben. Jegeltem a fülemet a doki tanácsára, és minden OK lett! Ha már kiválasztottad az orvost vele érdemes minden részletet megbeszélni.
2015. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
dr. Jósvay János szerettem volna választani, de sajnos azt olvastam egy fórumon, hogy ő be van telve és legközelebb szeptember. igazából nekem debrecen nagyon messze lenne így is norvégiából mennék 1 napra konzultációra... pest még oké de debrecen már húzósabb lenne, esetleg megpróbáljam vele megbeszélni vagy nem igazán enged csúnyán mondva kenő pénzért? Esetleg más jó hírű dokit budapest környékén?
2015. máj. 23. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell kenőpénz, ő nem olyan :) Azt javaslom, vedd fel vele a kapcsolatot, írj neki mailt, és meg fogja mondani, mik a lehetőségek. Arra is gondolni kell, hogy bizonyára ő is szeretne nyaralni menni a családjával. Ezért jó nála érdeklődni, és egyezkedni. :)
2015. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A barátnőmnek nemrég volt fülplasztikája (Dr. Pór Ferenc- Perfect- Form- Budapest), jegeli, ügyel arra, hogy ne izzadjon, és nagyon szép lett az eredmény. 1 hétig kellemetlen a szoros kötés miatt, akkor van a varratszedés is, azóta egy divatos kis hajpántot (fejpántot) húz a fülére, és nincs semmi gondja! A sebeit hegkezelővel kezeli, egyre szebb neki!

2015. máj. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!