Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ilyen műtét lehetséges államib...

Ilyen műtét lehetséges államiba Magyarországon?

Figyelt kérdés

Tehát mindenképpen államiba szeretnék egy plasztikát csináltatni. Tudom, h ez a budapesti Szuent Imre Kórházban is lehetséges, azonban sajnos az őáltaluk megadott kritériumokba nem lehet az én műtétemet beilleszteni...


Nagyon eláll a jobb fülem és ez zavar, eléggé sok mindenben. Az orvosomtól tudok olyan papírt szerezni, hogy ez a probléma nálam szociális beilleszkedési problémákat és pszichoszomatikus zavarokat okoz. Ezért orvosilag igazolt lenne a műtét, igenám, de eddig sehol nem találtam Magyarországon olyan helyet, ahol ilyet ÁLLAMIBA megcsinálnának.


Köszönöm



2016. jún. 16. 19:33
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ezt csak magánuton fogod tudni.
2016. jún. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon azt olvasom, hogy 14 éves korig állja a TB a fülplasztikát: [link]


Egyet biztosan tudok: TB-támogatás csak állami kórházban végzett műtétekre van. Az adott intézményben kell érdeklődni.

2016. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
több ismerősömnek is volt ilyen plaztikája, TB-re. Szerintem érdeklődd meg, tudnak-e neked is segíteni.
2016. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, igen tudom, hogy bizonyos kor alatt ingyenes, asszem 16, de én sajnos már betöltöttem a 16. életévemet... Mellesleg pedig már megérdeklődtem sok kórházban (kb 10-ben), de egyik sem vállal állami úton ilyen műtétet.

Utolsó: Hogyan?

2016. jún. 18. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!