Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Le szeretném vetetni ez az...

Le szeretném vetetni ez az anyajegyet. Érdemes? 17/l

Figyelt kérdés

Az állam felett van egy 6 mm-es anyajegy.Le szeretném vetetni,de félek,hogy csúnya marad a heg.


[link]



2016. jún. 29. 13:59
 1/5 anonim válasza:
Voltál már bőrgyógyásznál vele?
2016. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásszal beszéld meg először, utána plasztikai sebészhez mehetsz (nehogy bőrgyógyásszal vágasd ki!) és a szakember valószínűleg szépen meg fogja csinálni, kis heg viszont fog maradni, de nem hiszem, hogy feltünő.
2016. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem voltam bőrgyógyásznál.Mennyibe kerül egy plasztikai sebésszel leszedetni?
2016. jún. 29. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Annak utána kell nézni, gondolom ahány hely, annyi ár, de valószínű, hogy a kórháznak is van plasztikai segésze. Gondolom a bőrgyógyász írhat "beutalót" hozzá, és őt is megkérdezheted az árakról.
2016. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyről szedettem le én is egy anyajegyet plasztikai sebésszel. Először elmentem bőrgyógyászhoz, aki ajánlott egy nagyon jó plasztikai sebészt Budapesten a Szent László Kórházban, ahol megcsinálták nekem ingyen. Az orvos egy levélforma alakú bemetszést fog ejteni, így a heg a te esetedben szerintem függőleges lesz, mivel enyhén ovális az anyajegyed. Nekem azt mondta a plasztikai sebész, hogy a heg akkor lesz kevésbé látható, ha az belesimul az arc természetes ráncaiba és vonalaiba. Az én esetemben sajnos a heg pont merőleges ezekre a vonalakra, ezért sokkal jobban látszódik, mintha fordítva lenne. Egy éve szedettem le, azóta már nem piros, de nagyobb heg maradt a helyén, mint gondoltam. A műtét után ráadásul nagyon vigyázni kell vele, nem érheti nap egyáltalán.
2016. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!