Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 0,5 ml-vel szeretném a számat...

0,5 ml-vel szeretném a számat feltölteni. Ha ezt reggel megteszem, este hogyan nézne ki, mehetnék dolgozni?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, őszintén nem szeretnék kacsaszájat, ezért próbálnám ki ilyen kevés töltőanyaggal, egyáltalán nem szeretem a számat és úgy érzem muszáj változtatnom rajta.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2016. júl. 2. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem most lett 1ml-vel toltve, alulra meg szeretnek, de elsore nem akartunk sokat, mert a kevesbe meg lehet loni, forditva viszont nem.


1ml pentek reggel, most vasarnap meg van 1 pici lila folt a szuras helyen.

Aznap toltes utan 5 oraig no etel, 2 oraig no ital. Inni ittam 3 ora utan, de az erzestelenito miatt fura volt. Az etel delutan pl. neha kicsusszant a szambol mert meg nem ereztem hogy milyen.


Mehetsz dolgozni, de lehet picit furan fogsz beszelni.

Mosolyogni sok beszedet kerulni.

Nekem a mosolygas kifejezetten fajt ahogy a baratom megnevettet.


Ahogy elment az erzestelenito keso delutan/ este meg kifejezetten kellemetlenul fajt. Tulelheto, de nem kellemes.


Masnap mar semmi szinte.


Nekem penge ajkaim voltak, szigoruan neztem ki, meg mint egy oregasszony.


1 ml 3/5-e ment fentre, 2/5-e alulra. De alulra meg szeretnek.

2016. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudsz menni aznap mivel be lesz dagadva. egy ket nap mig lemegy.sztem ez a fel ml latszani sem fog amugy, nem akarlak elkeseriteni.
2016. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aznap be lesz dagadva igen.

Nekem az 1ml egyaltalan nem volt veszes.

Annyi hogy viccesen beszeltem picit.


Fel milli szerintem se lesz szinte semmi.

Nekem 1 milli mar valtoztatott valamin, de szeretnek meg alulra.

2016. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem lilult be, kicsit rózsaszín lett, de eltakarta az alapozó.
2016. júl. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!