Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítást TB támogatáss...

XNettaX kérdése:

Mellnagyobbítást TB támogatással sikerülhet?

Figyelt kérdés

Engem mindig feszélyzett a dolog ,nem tudom el fogadni magam ,kisebbségi Komplexusom van a - nem létező melleim miatt.Nem jàrok strandra ,uszodà,nem hordok kívàgott vagy vàllpàntos ruhàkat. Legkisebb melltartó, az s -es bikini is nagy ràm :( Nem akarok hatalmas melleket, csak hogy nőnek érezzem magam ,29 éves nő.

TB tàmogatàssal sikerülhetne ? Az egyik ismerősöm mondta hogy màr hallodta hogy valakinek nagyon kicsi volt és TB -re meg csinàltàk. Igaz lehet ? Valaki tud vagy hallodt róla kérem írjon,köszönöm.



#mell #mellnagyobbítàs
2016. júl. 3. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Ne reménykedj, sajnos én még nem hallottam olyat akinek sikerült. És valahol jogos is. Millió dolog van amit előbb finanszíroznék.
2016. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínü ez a TB támogatás, mikor egy hasi ultrahangért fizetni kell, ha nem akarsz 8 hónapot várni az időpontra....
2016. júl. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!