Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Rezek Öddön-ről, szeretnék...

Dr. Rezek Öddön-ről, szeretnék érdeklődni, Orrplasztika kapcsán, azoktól az emberektől akiket Dr. Rezek Úr műtött? Megélt tapasztalatokat, őszinte véleményt, illetve felépüléseiteket kezdetektől-végéig? Szívesen fogadok.

Figyelt kérdés

Remélem, jól fogok dönteni, hogy őt választom, választottam megérzésem szerint.

Jártam pár plasztika sebésznél ill. 5-nél, mert a lehető legjobbat akarom magamnak választani. "Azt akit később sohase bánok meg, hogy őt választottam"

A végére járva, két sebészt jelöltem meg, "Dr. Rezek Ödönt és Dr. Kárász Tamást"

-kettőjük között, igen nehéz dönteni, de végül Dr. Rezeknèl döntöttem!

Mindkettő szimpatikus volt konzin, de a szívem Rezek-hez húz valamiért..

Minden információt örömmel fogadok.



2016. júl. 7. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem ő csinálta. Nyájas gazdag öreg. Nagyon drága és hát marha sokáig tartott míg meggyógyult az orrom igazából három éve csinálta de még néha ma is bedagad mert valamit elrontott de nem javította ki mert belenézett lámpával és nem látott semmit úgyhogy nem foglalkozott vele. Az orr nyergem az szép lett de az orrcsúcs ami kerek volt hegyeset akartam hát nem igazán sikerült meg marha lassan gyógyul több év mire olyan kicsi lesz amilyet akartam. Persze lehetne hegyesebb de mostanra már tetszik. Lehet ez csak kivételes eset de akkor sem segített mikor mondtam hogy ha lefekszem belemegy a taknyom az orromba és feldagad nem csinált semmit. Az időjárásra is reagál a nagyon hideg meg nagyon meleg is felduzzasztya. 700 ezer volt a műtét
2016. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én túl estem rajta, 2 hete volt még egyenlőre picit duzzadt, sajnos én is ezt érzem, nem olyan amit én szeretnék:( de az aszisztens azt monta ne aggódjunk olyan lesz amilyet meg álmodtam 850ft volt. Én is azt látom kerekebb nem olyan hegyes amilyet én szeretnék, egyik oldalát hegyesebbnek látom a másikat pedig kerekebbnek, de meg fogom mondani neki mi bánt mikor belenézek a tükörbe...!

Lehet hogy mégis csak Káraszt kellett volna választani :)

(Pedig Rezeket mondják Magyarország legjobbjának!)

De még majd meglátom mi lessz a vége mert ugy tudom több hét mire beáll a végleges forma!....

Már bele vagyok lassan betegedve....

2016. aug. 25. 12:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább több év legalábbis nekem. Ha maradt pénzed akkor Kárász esetleg kijavíthatja. Naaaggyon lassan gyógyul arra készülj öt hónap múlva is duzzadt volt nekem.
2016. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Húha! Pont ettől fèltem, nehogy 2x keljen túl esni, pont ezért is akartam a legjobbat olyat hogy soha ne bánjam meg!

Akkor még nincs mitől félnem egyenlőre szerinted? Addig még sokat fog változni? Szélesség és az orr csúcs is fog addig változni?

Köszönöm az őszinteséget! :)

2016. aug. 25. 15:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Volt benne neked egyenetlenség eleinte az orr hátnál?
2016. aug. 25. 15:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Sokat fog változni egyenletlenség az változó. Valamikor igen valamikor nem valszeg oldalra fordított fejjel feküdtél amiatt volt szerintem. Viszont még az elején vagy több hónap mire kiderül hogy elrontotta e vagy sem. Utána nézesd meg egy másik plasztikai sebésszel de ne mond meg hogy ki csinálta mert az ilyen orvosi emberek vagy bevédik egymást vagy alaptalanul is belekötnek mindenbe mond hogy külföldi nem emlékszel a nevére vagy nem tudom. Viszont egyenlőre még akár jó is lehet. Nagyon fog reagálni most hogy nagyon meleg van nagyon felduzzad ha közvetlen éri a nap. Utána meg hidegben szintén fel fog meg ha fekszel akkor is leginkább akkor tudod megnézni leeresztve miután hirtelen felkelsz közvetlen utána kb egy két percig hosszú fekvés után kb de akkor se biztos.


Lényeg hogy még nincs feltétlenül elrontva még sok idő mire kiderül ha öt hónap múlva is duzzadt (ami elég valószínű) akkor menj el egy orvoshoz és mond el mi a bajod vizsgálja meg de nehogy elmond a nevét mert akkor hátrányból indulsz elfogultság miatt

2016. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Reménykedem benne hogy olyan lessz amilyet szerettem volna... Már most betegesen nézem a tükröbe magam mikor lessz jobb jobb és jobb!

Szànok rá türelmet és időt, de nagyon remélem meg lesz az az öröm ennyi aggódás után... 😬😳🙏🏾

Tudsz képet küldeni neked milyen lett? 

2016. aug. 25. 23:56
 8/11 A kérdező kommentje:

Amikor hol meg duzzadt hol lement a duzzanat, olyankor picit nagyobb fájdalmaid voltak érzékenyebb is olyankor?

Olyan hosszadalmas ez az időszak... 😬😳

Kiváncsi lennék hányan jártak így... ....sajnos

2016. aug. 26. 00:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem igazából amikor fel van dagadva nem érzem a szagokat de kb nulla csak ha mondjuk valami írtó büdös akkor érzem minimálisan amikor mások már hánynak. Igazából amikor feldagadt az elején nem is nagyon tudtam levegőt venni nyitott szájjal aludtam utána már jobb lett. Viszont ha változik egy két hónapon belül akkor jó. Azért lehet asszimetrikus mert oldalra fordulva fekszel az egyik felébe belemegy a takony és onnan zsepivel sem fújod ki csak ha megint lefekszel és eloszlik.
2016. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Eleinte ésnem éreztem sem szagokat-illatokat sem az étel ízeit... Gondolom ez ezzel jár, most már érzem az ízeket, már orromon veszem a levegőt, kivéve amikor bedugul😬😃.. át váltok száj üzemmódra, van hogy, egy két óra és vissza kidugul..

Néha fáj, néha abszolút nem, olyankor megis feledkezem rolla, csak akkor kapom a fejem amikor hirtelen erővel oda nyúlok mert viszket..😬

Olyan cikis ez az időszak..😃

Még csak remélni tudom, hogy tényleg olyan lessz amilyet meg álmodtam! 👃🏾😊

2016. aug. 27. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!