Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Véleményt szeretnék dr....

Véleményt szeretnék dr. Félszerfalvi Jánosról, mellplasztika terén?

Figyelt kérdés

Aki ismeri, műtötte őt, milyen emberileg, szakmailag, milyen a munkája, mennyire volt megelégedve vele, stb...

Köszönöm!


2013. jan. 19. 13:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

én más mütéten volta nála,szépen dolgozik,de mint ember nekem nem volt szimpi,

nem megyek hozza többet.

de augy szép melleket csinal.

2013. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Ismerek olyat akinek elrontotta és nem korrekciozta
2013. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ezek nem a legjobb hírek! De nagyon köszi a válaszokat!

Azért még várnék infókat!

2013. jan. 20. 21:40
 4/19 anonim válasza:
Engem még nem műtött meg,de nekem kifejezetten szimpatikus! Csak jó véleményt hallottam róla kitartok mellete bárki hibázhat, mert ember és dolgozik.Sok múlik a paciensen is. Én bízom benne.
2013. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia, gondolom màr tùl vagy a mutèten. En is hozzà megyek, igaz nem a mellemet csinàltatom. Szerintem emberileg normàlis nekem szimpi volt a konzultàciòn, de azt hallottam, h nagy nocsàbàsz ès a csinosabb pàciensekre olykor ràmozdul. Nem tudom èn nem tapasztaltam, nyilvàn nàla nem tartozom a csinos kategòriàba :)

De a te vèlemènyedre kìvàncsi lennèk, milyen volt?

2013. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 MarlenkaMarlenka válasza:
100%

Utolsò, èn bevàllalom, hogy engem műtött a Fèlszerfalvi ès nem egyszer pròbàlkozott. Minden egyes kontrol vizsgàlaton ölelgetett ès a seggemet markolàszta, egyèrtelmű cèlzàsokat tett. Nem, nem èn èrtelmeztem fèlre! Mellesleg a szàmìtògèpèn egy gyerek kèpe van, gondolom az ő gyereke....

Mivel nekem nem jönnek be az ilyen vèn kecskèk ès pàr tìzezer forint kedvezmènyèrt sem fogok dugni, ezèrt nem mentem bele semmibe. Mondanom sem kell, hogy onnantòl kezdve le voltam szarva, mint fizető pàciens.

Keress inkàbb màsik dokit!

2014. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Marlenka, es ezt te ennyiben hagyod? Nem kene....
2014. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Éliás Zsuzsa válasza:
Nekem szép ciciket csinált, de sajnos nem fogdosott. Lehet, hogy csak azt, aki hagyja. Hány éves, nekem olyan negyvennek tünt.
2014. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Sziasztok

Nekem Dr. Félszerfalvi János műtötte meg a nagy kötényhasamat.

Nagyon jókat tudok mondani róla az első pillanatról a végéig, most vagyok fél éves műtött.

Szakmailag és emberileg még nem találkoztam ennyire a betegre figyelő orvossal.

Hogy nőcsábász lenne? Egy biztos én nem vagyok 20 éves, (52)de hozzám is a legnagyobb kedvességgel, mosollyal beszélt és beszél ha találkozunk kontrollon , ezt aki akarja könnyen félre érti. Fogdosni annyit fogdosott a hasamon amennyi a munkához kell.

Nagyon közvetlen ember, de nem jó ha a kedvességét összetévesztitek mással...

Mindenkinek csak ajánlani tudom őt...

2015. ápr. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Nyilvan azert mert 52 eves vagy es kotenhasad volt. Erre meg nem gondoltal ? :-p
2015. ápr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!