Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika a pécsi Da Vinci...

Orrplasztika a pécsi Da Vinci magánklinikán?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata? Érdemes oda menni? Elsősorban az utazás miatt került képbe, ez van hozzám a legközelebb. Viszont mostanában csak negatívumokat olvastam erről a helyről, ezért tanácstalan vagyok.

#plasztika #Pécs #orrplasztika #Da Vinci Magánklinika #pécsi plasztika
2016. szept. 1. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak negatívumokat olvastál, minek akarsz oda menni?


Nem kötekedés, csak érdekelne.

2016. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagy klinikáról van szó, sokféle szolgáltatással, több orvossal.

Mondok egy példát. Lehet, hogy a mellplasztikát rettenetesen végzik, és egyáltalán nem szép, de orrplasztikában otthon vannak. Lehet pont fordítva van. Ezért várom a tapasztalatokat.

2016. szept. 1. 20:21
 3/4 anonim válasza:
52%
Nekem volt ott kombinalt hasplasztika es mellfelvarras. Tokeletes lett az eredmeny. Lanyomnak volt fulplasztikaja ami jo lett. Sztem vannak ott jo orvosok de tenyleg egyet kettot kerulni kell
2016. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
52%
"Sztem vannak ott jo orvosok de tenyleg egyet kettot kerulni kell" Peldaul kit?
2016. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!