Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 22 éves lany vagyok es orrplas...

22 éves lany vagyok es orrplasztikat mutetet szeretnek otthon Budapesten, tudnatok ajanlnad Megbizhato, professionalis doktorral, klinikat? Ugyanakkor szerintetek Ez még korai vagy pedig normalis 22 evesen?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 23:19
 1/4 anonim válasza:
55%
Én is 22 vagyok, és idén szeretném a műtétet, ez már javulni változni úgysem fog...:) Kárász Tamáshoz készülök, állítólag ebben ő a legjobb.
2016. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Én is Kárásznál voltam, 23 vagyok, miért lenne korai??? Az orrod nem lesz szebb és szimmetrikusabb 30 évesen sem. Minél hamarabb annál jobb.
2016. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én iden leszek 120 éves ,lesz mell,seg,seglyuk plasztika is,egy kis fiatalitás a fejre...

Imádom a 20 éves pasikat lehet jelentkezni ,kaptok kocsit lakást nah...

Komolyan most lettem 120 és elkezdtem elni sose késő

2020. júl. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki Kárásznál volt,én amerikába voltam
2020. júl. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!