Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lehetséges ez? Ajánlanátok...

Hugyosgalacsin kérdése:

Lehetséges ez? Ajánlanátok szakembert!

Figyelt kérdés
Sziasztok! az össze érő szemöldökömmel nem tudok elbánni véglegesen és arra gondoltam hogy plasztikával lehetséges a bőrt kicserélni más testtájamon lévő bőrrel ami szőrtelen? ha olyan mélységben végeznék ezt ahol a szőr tüszők vannak. És hogy utána sebhely mentes legyen a bőr. Ha igen, tudnátok Szeged környékén olyan helyet és szakembert ajánlani aki képes erre?
2016. szept. 3. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez elég furcsa ötlet. Nem hiszem, hogy ilyet csinálnak csupán szőrtelenítésre. Szerintem inkább keress egy olyan céget, amelyik végleges szőrtelenítéssel foglalkoznak (ilyen elektrolízises dolog, vagy ilyesmi), és kérdezd meg tőlük, hogy mennyibe kerül, ha csak a szemöldököd között akarod eltávolíttatni. Már ha ennyire fontos ez az egész.
2016. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nemtudom hogy van e lézeres szörtelenítés magyarorszagon (szakemberrel meg minden) az végleges, de láttam reklámba a házi lézerest, az nem végleges, de na, a lézeres szörtelenítés végleges
2016. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lézeres szőrtelenítést próbáld ki! A Joy, Glamour magazinban szoktak lenni kuponok, amivel még olcsóbb is . Kicsi terület, nem fog sokba kerülni.


Egyébként , mivel a szőrnövekedést hormonok is befolyásolják, nem lehet végleg megszabadulni a szőrszálaktól, csak átmenetileg. Lézerrel sokáig.


Komoly sérülés esetén átültetnek épp bőrfelületről, de nem hinném, hogy szemöldök miatt is megcsinálnék.


Egyébként mit próbáltál eddig?

2016. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ha kicserélnék a bőrt az nagyon rosszul festene.Gondolj bele egy másik bőrt kapsz :D tuti nem oldanák meg úgy,hogy ne látszana.Szerintem maradj az ősi módszernél--->csipesz
2016. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!