Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pesten melyik szakembert...

Pesten melyik szakembert ajánlanátok, aki segít megszabadítani pl. az előző kapcsolatom okozta negatív beidegződésektől?

Figyelt kérdés
Szóval lényegében a múlt kezelése lenne a cél. Alapjában véve jóhiszemű ember vagyok, de a volt férjem olyan lelki sebeket okozott, aminek a hatása sajnos előjön bizonyos dolgoktól. Imádom a páromat és tudom, hogy kölcsönös és nagyon jó vele, de azért ő sem könnyű eset, pl. gyakran inkább napokig furcsán viselkedik, mint hogy elmondja, mi baja, én meg persze egyből azon aggódom, hogy el akar hagyni, pedig lehet, h pl. csak sokat kell költenie a kocsijára rövid időn belül és az frusztrálja. Nyilván az ellen nem nekem kell tennem, hogy ne fojtsa magában súlyos titokként azokat, amik miatt néha még akár bunkó is tud lenni velem, de az ellen szeretnék, hogy ne pánikoljak be, hogy "jaj, biztos itt a vég". Sajnos idén már 3x is csináltam emiatt olyasmit, amit nem kellett volna, mert annyira félek, hogy mégegyszer összetörik a szívemet. Ha egymásra vagyunk hangolva, megbeszéljük a dolgokat, akkor nyoma sincs bennem bármilyen félelemnek, de azért nem lehet mindig topon mindkét fél és ilyenkor néha elhatalmasodik rajtam a para. Tipikusan olyan dolgok miatt, amit az exem is csinált és végül kiderült, hogy azok már az előjelei voltak annak, hogy beadja a válókeresetet. Megjegyzem, ő bármilyen durva dolgot csinált, nem kételkedtem benne, tiszta hülye voltam. Ezt nem akarnám, hogy újra megtörténjen, hogy homokba dugom a fejem és nem veszem időben észre, hogy már mást akarunk, aztán jön a derült égből villámcsapás. De folyton félni se jó..

2015. szept. 2. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek.Pasiként én is átélek hasonlót.

Csak nekem több kapcsolat okozza a múltból nem 1 :(

Mivel nem pesti vagyok csak általánosságban,pszichológust javasolnék.

F40+

2015. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2015. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!