Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ilizarov műtétet, azaz magassá...

Ilizarov műtétet, azaz magasságnövelő műtétet Budapesten kívül hol csinálnak Magyarországon?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a Heim Pál Kórház ortopédiai osztályán végeznek ilyen műtéteket, a honlapjukon leírtak alapján ki is derül, hogy másutt is elérhető ez, de pontosan nem nevezik meg - érthető módon. Vajon hol van erre lehetőség még?

2016. szept. 8. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
jajj, ha nem szükséges, ne akarj ilyet csináltatni, nagyon fájdalmas. Eltörik a csontjaid, aztán elkezdik nyújtani a gyógyuló csontokat és így leszel magasabb... Nem épp leányálom... Attól, hogy alacsony növésű valaki, még nem kevesebb ember, erre rá fogsz jönni majd minimum 22-25 éves korodban. Utána meg már tojsz a magasságodra, meglesznek a barátaid, baráti köröd anélkül is.
2016. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Milyen magas vagy?Fiú vagy lány vagy?

Amúgy nősz pár centit,de gyakorlatilag nyomorék leszel.Azt a csontot már nem nagyon lehet terhelni.Sportról meg ilyenekről ne is álmodj,ha ezt megcsinálod

2016. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nagyon is lehet terhelni... A vicces az egészben, hogy a felépülés után olyan lesz a csont mintha el se fűrészelték volna. A műtét után roppant fàjdalmas és a felépülés is hosszú. Nekem is kellene csinálni mivel 12cm diferencia van a két làbam között (rendellenességgel születtem) szóval lelkileg toppon kell lenni egy ilyen beavatkozás után.
2019. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én a magasságom miatt szeretnék beavatkozni ebbe. Most 19 éves vagyok. 16 voltam, mikor ezt a kérdést feltettem. Akkor is 172 cm voltam, és most is annyi vagyok. Hosszú évek óta nem nőttem, a 8 általános befejezése óta. Az évek alatt próbáltam az ebből keletkező frusztrációmat kezelni, de nem sikerült. Eleinte magasabb talpú cipőket meg talpbetétet hordtam és gyakorlatilag magamat csaptam be, hogy magasabb vagyok.

Már 3-5 cm növéssel is elégedett lennék, úgy már tudnám magam 178-180-nak hazudni egy kis optikával. Súlyos gerincferdülésem is van, ha azt kiegyenesíteném, esetleg gyakorlatokkal, gyógytornával, a gerincen helyreálltával sikerülne a magasságomon is változtatni?

2019. aug. 18. 00:42
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 igen a gyógytorna célszerűbb lenne
2019. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet, de sajnos abban az esetben hónapok, évek, mire legalább 99%-ban helyreáll. Ennyit nem szeretnék már várni, így is a legjobb éveimből veszítek ennek a keserű, méltatlan dolognak köszönhetően.
2019. szept. 15. 22:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Csontkovácson is gondolkodtam, egyébként.
2019. szept. 15. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!