Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon el vagyok keseredve a...

Nagyon el vagyok keseredve a melleim miatt! A férfiak is igy látják/látnák ahogy ezt ahogy Én? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Másfél éve szültem, és a melleim összementek és meg is nyúltak. A párom előtt sem merem levenni a melltartót, bele sem merek gondolni, ha lenne más valakim is, hogy vetkőznék le előtte. Mit gondolna egy pasi ha meglátná? Lehet, hogy megundorodna, vagy szólna, hogy nem ártana egy plasztikai sebész?! Sajnos ez még nem jöhet szóba, mert esténként szopik még a lányom.
2010. ápr. 22. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha párod van akkor miért más férfiakra gondolsz h ők mitszólnának hozzá?

a párod valszeg semmit, ő elfogadná

2010. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A párod előtt -nem értem, hogy miért szégyenled a testedet.

Valószínű, hogy tudja és érti a változás okát.Az is lehet, hogy beléd szerelmes és nem a melledbe.Együtt hoztátok létre a lányotokat.

Más pasinak miért is kellene megundorodni?

Miért is kellene látnia?

2010. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Attól, hogy van párom, még tetszeni szeretnék más férfinak is. Néha jót tesz a kapcsolatnak egy kis kilengés...de most nem ezt kérdeztem. A legtöbb férfi azt mondja, hogy természetesség híve. De még akkor is, ha már nem olyan szép látvány?
2010. ápr. 22. 14:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj, nem kell félreérteni, nem csaljuk egymást agyba-főbe.
2010. ápr. 22. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha nem mutatkozol más pasik előtt meztelenül, senkisem fogja látni h lóg a melled, mivel a pushup melltartók csodákra képesek.

hamegmár más pasik meztelenül látnak, akkormeg gusztustalan vagy.

2010. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
jajj válaszadók...... arra nem gondoltok, hogy nem csak a pasiknak akar tetszeni, hanem önbecsülése is van? és attól, hogy a párja nem azt jelenti, hogy feltétlenül tetszik neki, hanem hogy elfogadja. én azt ajánlom, hogy ha van rá módod és nem félsz, akkor majd ha már lehet akkor csináltasd meg...
2010. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

jajj b*us olyanokat írtok,hogy sírok xD. nem kell megcsináltatni hallod 13 éves vagyok nem mondom,hogy szép a mellem de csúnya sem az a gondom,hogy túl hamar nőtt meg ennyi. amúgy meg szerintem nem a külső a lényeg hanem a belső oké a külső is pl: nekem van egy 16 éves barátom mondtam neki,hogy hamar nőtt meg de azt mondta nem zavarja !!!

nem vagyok szép de csúnya sem oké ő szereti a külsőmet is de a belsőmért rajong szóval szerintem a plasztika hülyeség a férfiak utálják ha egy nő mű vagy nem igazi!!!!

2010. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát az jó,hogy nem zavarja,hogy nőtt...:D:D 16 éves kamaszok fejébe, legtöbbet a mell jár...:D
2010. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!