Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 17 évesen végeznek el mellplas...

17 évesen végeznek el mellplasztikát?

Figyelt kérdés

2016. szept. 14. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Biztos de szülői bele egyezés kell vagy valami ilyesmi, szeintem :D


te akarod plasztikáztatni a melled?


17f

2016. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mivel még fejlődésben van a tested, nem hiszem még szülői engedéllyel sem. Kivéve ha rákos és lekell műteni .
2016. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Bizonyos esetekben igen, de ez nagyon ritka.

Mi a gondod pontosan?

2016. szept. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szuloi beleegyezessel, betegseg miatt biztosan. De csak szepeszeti okokbol oly' felesleges ilyen fiatalon. Nekem 17 evesen nott egy csomot a mellem, meg 25 eves korodig nohet, folyamat valtozik. Terhesseg, szules, szoptatas, ciklus, fogyas, hizas... minden hatassal van ra. Meg azt 10 evente ujra kell csinaltatni. Most, ha ilyen fiatalon megcsinaltatod, egy csomo mutetnek teszed ki magad. Illetve lehet, hogy most van ra penzed, de mi van, ha kesobb nem lesz? Nagyon csunya egy nem cserelt implantatum. Miert szeretned megmutetni?
2016. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megelégedve a mèretèvel, de már nem vagyok olyan biztos ebben a műtètben, köszönöm a válaszokat !
2016. szept. 15. 15:36
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát csak hogy tisztában legyél az árakkal egy normális orvos 800+-t kér legalább ért de lehet van 1 millió is.

A felső határ pedig a csillagos ég.

2016. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hanyas melltartót viselsz?
2016. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Szia, én sem vagyok megelégedve a méretemmel, de soha semmi pénzért nem csináltattnék mű mellet. Anyukám szerint neki közel 30 éves koráig nőtt a melle, előtte neki se volt semmi, ha 30 éves korodba se leszel megelégedve, akkor gondolkozz el rajta, bár szerintem addigra már másképp fogod látni. :)
2016. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Érdemes kipróbálni!

Nálam bevált, kipróbáltam! :)

Most is csinálom!

Szinte ingyen van és természetesen növeled cicid térfogatát! :)


[link]

2016. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Végeznek, igen, de szülői beleegyezés szükséges hozzá. Én 20 évesen csináltattam meg a melleim, azt javaslom, addig neked is érdemes várnod vele, hiszen 3 év alatt még rengeteget változhat a tested. Pár év múlva érdemes megvizsgáltatnod magad, kikérni jópár orvos véleményét is ezzel kapcsolatban, nekem például nem egy mondta, hogy kötőszövet híján ne várjak a terhességtől sem nagyobb melleket, ilyen egyszerűen a genetikám és békéljek meg vele.

Ha akkor is úgy gondolod majd, ahogyan most, akkor vágj bele. Ha tényleg ezt akarod, alaposan átgondoltad, mérlegeltél és úgy érzed ettől valóban boldogabb lennél, akkor nincs mire várni. Számtalan nőt ismerek, aki sajnálja, hogy a fiatalkorát az ebből fakadó állandó kisebbségi komplexusa miatt nem önbizalom teljesen élte meg. Viszont akikben egy ilyen mérvű beavatkozás előtt felmerül a kétely, hogy egyáltalán akarják-e azt, azok általában sajnos meg is bánják. De neked erre még van időd. :)

2016. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!