Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás kés nélkül...

Mellnagyobbítás kés nélkül lehetséges? Probléma lejjebb.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párom kicsit elégedetlen magával (ami egy hölgy életében ismerős), én viszont így tartom szépnek ahogy van. Lényeg, hogy ő nem akar kést (én nem is engedném, előbb említettem miért), viszont szeretné picit ha nőnének... van olyan természetes módja ennek, hogy egy egész picit nőjjön csak? (valami ötlettel kedvében szeretnék járni, mindamellett, hogy sokat nem változik meg...) Előre is köszi!!!
2010. ápr. 23. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vannak krémek, amik elvileg nagyobbítják a mellett, olvass utána bár nem tudom van-e hátulütőjük, hatásosak e és hogy megéri e :(


Itt egy oldal például, de ha beírod googlebe, sokat találsz :)


[link]

2010. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igazából nincs ilyen. szedjen fogamzásgátlót, hamár úgyis kapcsolatban éltek. attól nőhetnek a mellei
2010. ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A mellnagyobbításra tapasztalatom szerint két garantáltan hatásos dolog van:

-hízás

-terhesség és szoptatás


Viszont ha a párod nem elégedett a testével úgy, ahogy van, akkor ezen a műtét sem fog változtatni, mert a probléma nem a testében, hanem a fejében van. Amíg el nem fogadja magát olyannak, amilyen, addig ne reménykedj benne, hogy a melleit valaha is szépnek látja, bármit is tesz vele, akár kés alá is fekhet.

2010. ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, én tényleg nem vagyok a témában jártas ezért is tettem ide a kérdést, ez is jó ötlet erre nem is gondoltam volna... Inkább az olyan természetes módszerek érdekelnének első sorban, mint pl egy étrend, teák kúra szerű használata, de ezek is jöhetnek ha megfizethető :)
2010. ápr. 23. 12:07
 5/12 A kérdező kommentje:
másodikra válasz: volt egy rövidebb időszak amikor fogamzásgátlót szedett és azalatt az idő alatt egy kicsit megnőttek neki... na ugyan azt szeretné elérni valahogy tabik nélkül és kés nélkül... mert úgy nagyon tetszett magának... csak kicsit elszontyolódott amikor "visszaálltak" a dolgok eredeti formájukba :\
2010. ápr. 23. 12:09
 6/12 anonim ***** válasza:
hát akkor ne hagyja abba a tabletták szedését....egy párkapcsolatban jó az ha van tabletta
2010. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
terhesség ;)
2010. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

sokszor sokan végigjárták ezt a témát és egyöntetűen nincs semmiféle módszer, tényleg csak a hízlaló dolgok (de van akinek akkorse mellre megy a legtöbb,sőt,kb semmi). gondold el,ha lenne, akkor milyen sok nő csak azt enné-inná egész álló nap (én is:P)

ha nem akar vágást magán, van egy injekciózásos módszer, Macroline-al vagy saját zsírral is. de úgytudom az drágább mint az implant,meg nemtudom mennyire éri meg..

szóval próba cseresznye, kipróbálgathat eztazt, de többnyire pénzkidobás lesz.

2010. ápr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyobb szépségszalonokban/elektrokozmetikákban végeznek liftinges mellkezelést, ennek az ára 70e Ft környékén van, és havonta ismetlő kezelés javasolt, ami durván 10e Ft. Én magam nem voltam, így nem tudom mennyire hatásos. Őszintén szólva, aki nagyobb vagy szebb mellet akar, az keressen egy plasztikai sebészt, ha meg ahhoz nincs bátorsága, úgysem fog olyan krémet, vagy egyéb mást találni amivel álom melleket alakít magának.
2010. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na szóval helyesbítek második kommentem a harmadik válaszra volt igazából válasz csak nem frissített rendesen mielőtt elküldte volna... na mindegy :)))) Amúgy minden ötletet szívesen fogadok hátha valami érdekeset lelek... csak gondolkodom ezen a dolgon mert eléggé elkeseredett amikor ahogy említettem "visszaáltt minden". A tabletta szedését nem véletlenül hagyta abba... részben pénz-pénz-pénz, másrészt nem tett jót neki egészségileg... :\
2010. ápr. 23. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!