Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Arcból szívnak le zsírt?

Arcból szívnak le zsírt?

Figyelt kérdés
Sajnos elég kerek, "kalácsképem" van, ami fogyással sem tűnik el. A testem többi részével nagyjából meg vagyok elégedve, tehát fogyni már nem szeretnék tovább. Arc zsírleszívást sajnos sehol sem találtam eddig.
2016. szept. 24. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem bejönnek a "kalácsképű" csajok. Nem szeretem a gebéket(kövéreket se).
2016. szept. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztosan, hiszen zsírt mindenhonnan szívnak le.

Valószínűleg azért nem találtál ilyen hirdetést, mert a legtöbben nem ezt kérik a plasztikai sebészektől.

Javaslom, hogy olyat válassz, aki kihangsúlyozza, hogy jól kezel hegeket, hiszen a zsírleszívás után is marad heg. (egy nagy tűnyom) De egyre jobban haladnak vele, és egyre apróbbak a hegek, tehát ez alapján érdemes elindulni.

Ha van szimpatikus orvos, hívd fel, kérdezz rá, ha nem vállalja, akkor kérj tőle ajánlást, hiszen ők ismerik egymás munkáját a legjobban.


Még valami: Zsírleszívás után úgy néz ki az ember, mint akit nagyon megvertek. Kéz-zöld. Hetekig. Szóval gondold meg, hogy mikor akarod.

2016. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!