Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyi idő kell mellplasztika...

Mennyi idő kell mellplasztika után a heg gyógyulásnak?

Figyelt kérdés

A teljes gyógyulásnak, hogy ne csak alig észrevehető legyen, hanem egyáltalán ne lehessen észrevenni.

Gondolom egyénenként eltérő. Olvastam, hogy valakinek fél év után alig volt észre vehető, de olyat is, hogy 1 hónap után...akkor gondolom neki fél év múlva már nem is látszódott...

De úgy általánosságban mi az az idő, amikor már vállalható, hogy azt mondod, ez bizony természetes? :D



2016. okt. 4. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem tegnap mutottek az orvosom azt mondta valakinek 1 honap utan mulik el... valakinek 6 het
2016. okt. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, sztem a heg mindig látszani fog, nekem 6 éve csinálták, de teljesen nem tünt el. A formàja viszont nagyon termèszetes lett.
2016. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Mikor alakul ki a cicik vegleges formaja?
2016. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Sztem minimum egy év múlva lesznek szépek, persze nyilván addig is szépek, csak túlságosan "állnak", merevek még. Ha háton fekszel, akkor mindig is látszódni fog, hogy van benne valami. Persze attól is függ, hogy az alakhoz képest mekkorát rakattak be, ha túl nagyot, akkor szerintem mindig is feszes lesz és mű.
2016. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!