Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen erzes a mellimplantatum...

Milyen erzes a mellimplantatum? Vannak erzeketlen teruletek a hegek menten? Nem furcsa, idegen erzes? Nem bantad meg? Tobb lett az onbizalmad?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodom mellplasztikan. Korte alaku melleim vannak. Nem tudom, hogy a felvarras megoldas lenne-e arra, hogy kerek melleim legyenek. Nagyon zaar, viszont felek, hogy megbannam. Kerem, olyanok irjanak, akik atestek ezen a szepeszeti beavatkozason. Koszonom a valaszaitokat! (Ekezetek miatt elnezest.)

2016. aug. 29. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

én nem bántam meg, jobban tudok öltözködni azóta, fürdőruhában szuperül érzem magam, kicsi, természeteset csináltattam, észre sem veszi senki, hogy van benne valami

Az elején érzéketlen volt az egész mell, aztán lassan visszaállt a régibe. Ahogy teltek a hónapok és gyógyult, úgy egyre inkább megszoktam és sajátomnak éreztem.

2016. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó, tennél fel képet? Köszönöm: K.
2016. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Nem bántam meg, mondjuk nem szoktam utcan sem kitenni a mellem.strandon sportmelltartóban vagyok, mert egyszerűen nem kapok fürdöruhafelsőt!Melltartót is alig kapok.85 E-F- es kellene és abból meg ilyen mamimelltartók vannak.

De elvagyok a sportmelltartókkal.

Heg nekem szépen begyógyult, nem is latszik.nem bántam meg.Egyedül talán strandon gáz, de nem vagyok nagy strandos.

2016. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

10 ev telt el a plasztika ot. Orokre bennt maradhat, nem kell csereltetni. Nem elavult meg ilyesmi


3 eve kezdodott a mindrn napos hatfajasom. Hiaba edzem kondiban rendszeresen nagy sulyokkal, hiaba jarok mma-ra, minden reggel hatfajassal ebredek. A hatamon lathato izmok vannak. Mindenfele agyat probaltam mar. De mindegyiken faj a hatam. Az mma edzom mondta, h akinek szilikon melle van, mindenkinek faj a hata, akikkel beszelt. ( Huszoneves srac az edzom.)

Na meg, amikor izzadok, olyan fura szaga van a mellemnel... Olyan muanyag szag, ami azelott nem volt.


Mar tudom, hogy ezert iratta le velem s plasztikai sebesz a szerzodesben, h en kifejezetten nagy szilikonmelleket kertem. ( Nehogy pert nyerjek ellene: hatfajas, stb.)


Szep a mellem, de azota is izomtalan pasik tspadnak ram, pedig meg sportos is vagyok. : D

Az mma-tol van sokkal tobb onbizalmam, nem a mellemtol.


Egy ebedet nincs kedvem megfozni, mert megfajdul a hatam az ottallastol. Ezt tudnod kell. Azota nyers zoldsegeket meg gyumolcdoket eszem fott hallal. De ez mar egy masik tortenet. :D

A takaritas is kinszenvedes lesz egy ido utan. Ezt is tudnod kell. Ez is kb 6-7 ev utan utkozott ki.


Allo munkat nem fogsz tudni vegezni. Par ev mulva beallnak a hatizmok es kezdodik a fajdalom. Sportolnod kell, ha akarod, ha nem. Azota kevesebbet is eszem, h kilora se legyek annyi. Mindent megprobalok, de egyre rosszabb.


A multat megvaltoztatni nem tudom. Nem ragodok rajta, inkabb szetutom a zsakot.


Azota szilikonfetisiszta lettem. A telefontokom is az :)

Rajongva nezem mas nok szilikonmellet meg szajat, bar csak ferfit valasztok elettarsnak. ( Nem kigyurt nagydarabot, hanem vekony izmosat, barmilyen fura.)

N

2016. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lengyel Emese válasza:

Sziasztok. Nekem lenne pár kérdésem ha aktívak vagytok még :)


Nekem két hét múlva lesz mellműtétem. 465cc anatómiai implantátumot választottam ki az orvos segítségével. Most 80B a mell méretem. Tudna valaki abban segíteni kb milyen kosár méretre számíthatok a műtét után?


Előre is köszönöm

2016. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Az 52% egy szavàt sem hiszem !
2017. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!