Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon elálló fül. Mit tehetné...

Nagyon elálló fül. Mit tehetnék? Többi lent

Figyelt kérdés

Noshát.

15 éves lány vagyok és nagyon irritál a fülem.

Kiskorom óta csufolkodnak velem.

6.-odikos korom óta sose kötöttem be, mert hihetetlenül zavart, főleg az amikor a hajam közül kikandikált.

Rengetegszer sirtam emiatt estenként

A hajam emiatt most eléggé megtöredezett, mármint azert mert folyton kiengedve hortam.

Kézilabdázok es ilyenkor felkell kötni a hajat,én kendőt teszek es azt mondják jol is all de igyis nagyon zavar hogy ennyire kiálló.

Tehetetlen vagyok.semmit nem tudok csinálni műteni meg nincs lehetőségen maximum nagykoromban.

Kerlek irjon olyan aki ilyen helyzetben van mint én, mert rosszul érzem magam, szorongok.bunkó válaszokat nem kérek.

Köszönöm:)



2016. okt. 13. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. :) Küldj egy képet. :) 14/L
2016. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is olyan helyzetben voltam, mint te, csak fiú (férfi) vagyok. Sajnos a füleimet én még a hajammal sem tudtam eltakarni... Kénytelen voltam megvárni, amíg felnőtt leszek, és tudok összegyűjteni annyi pénzt, hogy meg tudjam műttetni. Ez 6 éve sikerült. Azóta rövid a hajam és minden gondom megszűnt. A csúfolások is véget értek.
2016. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jaaaj. Annyira szomorú, hogy egy ilyen apróság így megkeseríti az életed. De most komolyan. Vannak egy csomóan, akik apró testi hibával rendelkeznek és nem szégyenkeznek miatta. Így is magabiztosak ami szerintem nagyon vonzó. Biztosan szép vagy! Ne szégyelld a füledet!:) Ha gondolod küldhetsz magadról képet 16l
2016. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha tudok küldök képet privibe:)

2016. okt. 21. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is küldesz? #2-es vagyok. Kíváncsi vagyok, mennyire áll el az egykori enyéimhez képest :)
2016. okt. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!