Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy ne legyen...

Mit tehetnék, hogy ne legyen még jobban elálló a fülecskéje?

Figyelt kérdés

1 évesem sokat forgolódik álmában. Egy ideje észrevettem, hogy a jobb fülecskéje kissé kajla :-) Megnéztem mikor alszik, és teljesen visszahajlik a füle, úgy fekszik rajta. Azóta (pár hónapja) éjjelente többször is felkelek és igazgatom a fülét, de mint írtam, sokat forgolódik, így szinte csak percekig tart. Egyre jobban látszik a fülecskéjén a hatása. Persze még nem vészes, de ha így haladunk nagyon elálló lesz. Ráadásul már a bal fülecskéjét is igazgatnom kell.

Szóval örülnék jó ötleteknek is, de ha lehet bevált módszert, esetleg segédeszközt javasoljatok. Köszi.


2010. máj. 3. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
kislányoknak lehet látni fejpántot, kis cukit, masnival, elméletileg ugyanez fiúknak is van, de csak nappalra, arra mindenképp figyelnék, h ne nyomja a fejét, régebben ugye leragasztották, szerintem ez annyira nem humánus......egyébként meg majd a hajacskája eltakarja, sokat sajna én úgy tudom nem tehetsz
2010. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én férjem a kisfiam születése óta a "fülfelelős", szóval minden este,mikor mi fekszünk, ő megigazítja a pici fülét. Nappal meg rámbízta ezt a feladatot, sokszor hívott is és mindig kérdezte, hogy megigazítottam-e. Most 11 hónapos, az egyik füle egy ici-picit kiáll, de így is imádnivaló. (habár a doki azt mondta, hogy ebben a fülében van egy plusz porcrész, és emiatt az alsórésze is kicsit kiáll(alig észrevehető). Én azt mondtam, majd ha nagyon zavarja akkor 18 éves korában megműtteti.
2010. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!