Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyire taszítóak az elálló...

Mennyire taszítóak az elálló fülű fiúk?

Figyelt kérdés
Sajnos elállnak a füleim (nem túlzott mértékben) és úgy érzem hogy talán ezért kicsi az önbizalmam. A lányok mennyire tartózkodnak az elálló fülű fiúktól? És hajlandóak lennének járni?
2016. nov. 29. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem minden a külső. De ezt szntem látni kell. És lánytól is függ.
2016. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon attól függ, hogy konkrétan hogyan néz ki az ember, lehet simán aranyos, humoros is, a hajviselet se teljesen mindegy, más egy csibészes, mint egy kifejezetten ronda arc mellett...

Ha egy lánynak van egy csöpp esze, tudja, hogy nem ez számít igazán. Attól még biztos van, akit ez egyszerűen túlságosan zavar, nyilván számít valamit a külső is.

2016. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elálltak a füleim, elég nagy mértékben. Egyetlen lány volt, akinek ez tetszett, de csak egy ideig. A többiek állandóan kinevettek. Valljuk be, a lányok nem szívesen dicsekednek olyan fiúkkal, akik nem jóképűek, akiknek akár csak a legkisebb hibájuk is van. Nekem ez a tapasztalatom.
2016. nov. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

attól függ, mennyire állnak el, hogy nézel ki hozzá, milyen a hajad stb. ha egy alapvetően helyes arcú fiúnak elállnak a fülei és mondjuk hozzá nem 2mm-es haja van, szerintem az nem kizáró ok. sőt, meg aranyos is lehet.

aki meg ronda, annak meg tökmindegy, hogy a füle milyen, nem oszt, nem szoroz..


én lány vagyok, nekem is elállnak, ezért 18 éves koromig kb sosem mutatkoztam utcán összefogott hajjal, mert bénának éreztem magam. de most már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, alapvetően nincs kifejezetten ronda arcom, sőt, sokan mondják, hogy milyen jól áll az összefogott haj, mert kiemeli a vonásaim. igazából soha senki nem tett még megjegyzést a füleimre.. szóval lehet, hogy te is csak beképzeled, hogy elállnak.

2016. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy csak bemagyarázom magamnak mert mindenki azt mondja hogy csúfolják a füle miatt de engem se csúfoltak soha.Azt ntudom hogy azért mert tényleg bemagyaráztam magamnak vagy csak normális társaságba kerültem .
2016. nov. 30. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!