Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Érdemes orrplasztikát csinálta...

Érdemes orrplasztikát csináltatni? Van itt olyan, aki megbánta?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya az orrom (széles és görbe az orrnyergem), az egész arcom elrontja, pedig ezen kívül állítólag aranyos arcom van. Sajnos még nincs elég pénzem, de ha eleget összegyűjtök rá, szeretném megcsináltatni. Viszont eléggé félek a műtéttől, főleg attól, hogy elrontják, és még rosszabb lesz a végeredmény. Vagy lehet hülyén hangzik, de hogy az új orrom nem fog menni az arcomhoz. Van egyáltalán ilyen?

Tudnátok a ti tapasztalataitokról mesélni? Volt itt olyan, aki megbánta utólag, nem olyan lett, amilyet szeretett volna?


23/l


2017. jan. 22. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Bizony van ilyen, hogy nem megy az arcához. Ezt egy lelkiismeretes sebész el is mondja neked, hogy ez komoly lekli dolgokkal is jár. Ugyanis belenézel a tükörbe és teljesen mást fogsz látni. Megzavarhatja az önképedet, még akkor is ha amúgy a végeredmény szép.


Egy jó plasztikai sebész nem csak sebész, de művész is egyben. Kevés az ilyen sebész. Inkább gyűjtögess tovább de a legjobb sebészeket keresd fel.


Mint pl: dr. Kárász vagy dr. Pataki, mindkettőjük csodás nózikat varázsol. Figyelembe veszik az arcvonásokat, az egyéni igényeket. Igazi zsenik!

2017. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
eleve szamitógépen megmutatjak neked, hogy fogsz kinezni, hasonló lesz!
2017. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem csinaltak elotte szamitogepen egy mintatc milyet varjak, nem is hasonlitott ra, nem volt rossz, bar most voltam korrekcion, de mar semmi ujdonsag nincs az egeszben, egy eve mindezt mar ateltem, mikor tavaly levettek a gipszem tenyleg egy teljesen masik embert lattam a tukorben, nem ismertem magamra, nagyon osszezavarodtam utana, tenyleg lelkileg megviselo, raadasul gipszlevetel utan az ember azt varja hogy egy gyonyoru orrot lat majd az arcan, ami az egesz arcot felszepiti majd, hat nem, mert iszonyuan be van dagadva, ido mire visszahuzodik es kialakul a vegleges alakja, nem voltam 100%-ig elegedett, de sokkal jobban ereztem magam a boromben, most ez a pici korrigalas utan remelem mar teljesen jo lesz a kozerzetem😊
2017. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!