Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztikát szeretnék...

Orrplasztikát szeretnék csináltatni diplomaosztó után, a családom nem akar belemenni, hogyan győzzem meg őket? Titeket is piszkált a család/nem értett meg?

Figyelt kérdés

Genetikából adódóan óriási sas orrom van, ami ráadásul ferde is, meg olyan széles, mint egy afrikainak. Nagyon-nagyon csúnya, minden családtagomnak van valami gikszer az orrával (nagy, ferde, sas), de nekem sikerült a lehetséges összes kombinációt örökölni :/


Kicsi koromtól kezdve mindig ezzel piszkáltak, nagyon sokan a megismerkedésünkkor egyből a szemembe mondták, hogy mekkora nagy az orrom, az összes párom is megmondta :/


Nagyon el vagyok keseredve, önbizalmam szinte nulla emiatt, sőt amikor külföldön voltam cserediákként egy magyar másik magyar lánnyal (neki csak picit széles orra volt), akkor is mindenki azzal jön, hogy a minden magyarnak ilyen az orra :/ Nekem ez nagyon bánt, mindenki ezt veszi észre rajtam először.


Szegeden 460ezerért megcsinálnák az orromat, amiből munkával már 350e önrészt összeszedtem. Mondtam a szüleimnek, hogy a diplomaosztóra kapott családi jutalmakat (pénzt) ennek a kiegészítésére szánom. Erre kiakadtak, hogy mit képzelek, nem azért adják, hogy plázari..banccá szabassam magam :/


Nagyon bánt a hozzáállásuk, nem nekik kellett ezzel szenvedni 22 évet :/ Hogyan győzhetném meg őket?


2015. jún. 21. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Ennyit nem ér meg egy plasztika.
2015. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? 22 évesen a szülők engedélyét kéred? Minek mondod el, hogy mire fogod költeni, ha tudod, hogy így vélekednek a témáról? Ezeket az életképtelen diplomásokat. Mondom ezt orvostanhallgatóként...
2015. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell meggyőznöd őket. A saját pénzedet arra fordítod, amire szeretnéd.

Én megértelek. Végül is nem kacsaszájat vagy óriás lufimelleket szeretnél. Szerintem egy nagy orr, vagy egy elálló fül korrigálása teljesen érthető és normális dolog, semmi köze a plázacicákhoz.

2015. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Foglald az időpontot, menj el konzultációra és csináltasd meg!


felnőtt nő vagy,vagy gyűjtöd tovább a pénzt, hogy meglegyen a teljes összeg a saját pénzedből, vagy szó nélkül az ajándék pénzeket erre költöd!

2015. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudnod kell, hogy ha hallgatsz a családodra és lemondasz miattuk a plasztikáról, akkor soha életedben nem leszel megelégedve a kinézeteddel. A lelked kissé megnyugszik majd, amiért nem mész szembe a szüleid akaratával, de hosszútávon tényleg segítene ez neked? Huszoniksz éve az orrod az, ami zavar és ami miatt kevésbé érzed szépnek magad, mint valójában tehetnéd. Ne a pillanatnyi hangulatodra alapozz, hanem hosszútávra tervezz - egy családi konfliktus elkerülése megérné azt, hogy örökre komplexusokkal kelljen küzdened?
2015. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha tényleg ilyen az orrod és tényleg ennyire zavar, mindenképpen jobb lesz magadnak, ha megcsináltatod. ne érdekeljen, mit mondanak a szüleid, nem az ő orrukat szeretnéd átszabatni.

ráadásul tisztességesen összegyűjtöttél önerőből több százezret, nem az ő pénzükön akarod megcsináltatni.

2015. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Ennyi idősen azért nem kéne tőlük függened. Én biztos, hogy megcsináltatnám. Nálam vonzerő szerint pont, hogy számít, hogy az illetőnek minél kisebb orra legyen, valahogy az vonz.
2015. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

A feleségemnek kifejezetten nagy orra van, nekem semmi bajom vele.


"Az összes párom mondta, hogy nagy" - szóval a párkapcsolatokkal sincsen nagyobb gondod, ha több srácot is fel tudtál szedni.


Sajnálatos, hogy valaki ennyit tud rugózni egy kis testrészen, ami nem tökéletes. Szerintem valami más lelki problémád is lehet, ha ennyire nem tudod magad túltenni egy kisebb testi problémán, amin írásod szerint az összes családtagod sikeresen túltette magát.


Az ilyen nők lesznek általában a plasztikafüggőek: megcsináltatod az orrod, után jön, hogy túl kicsi a melled, hogy itt még jó lenne egy kis zsírleszívás, fenékimplant, stb stb.


Inkább pszichológushoz menjél el, s fogadd el magad, és költsed a sok pénzt valami értelmesebb dologra, pl. tandíj, utazás, stb.

2015. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

istenem, utolsó...

ez nagyon nem így megy.

nekem nagy, elálló füleim voltak, ami miatt mindig csúfoltak. megműtettem. azóta nincs semmi gond az önbizalmammal, és egyéb műtétek nem foglalkoztatnak.

szóval teljesen hülyeség, amit írtál. attól, hogy valaki megműtteti egy testrészét, mert kib.szottul zavarja, nem lesz plasztika-mániás függő...

25L

2015. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elálló füleim voltak. Megműttettem (már felnőttként), és sokkal nagyobb lett az önbizalmam. De mást nem fogok megműttetni, nem lettem plasztikafüggő. 39F
2015. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!