Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hol csinálnak szem szín...

Hol csinálnak szem szín változtató műtétet? Eddig csak Amerikában csináltak, csináljak mar azóta EUba?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Erről még nem hallottam. Ha magadnak szeretnéd, inkább színes kontaktlencsében gondolkozz! Szerintem nagyságrendekkel olcsóbb /meg nem nyúlnak feleslegesen a szemedhez, elvégre csak kettő van belőle/!
2017. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Iszonyatosan tönkreteszi a szemet az a műtét. Szerintem is maradj a kontaktlencsénél, ma már olcsón nagyon jók vannak.
2017. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak azt nem kell ki-be szedegetni, illetve nem csúszhat el sehova
2017. jan. 27. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Viszont cserébe nem is látsz rendesen vele
2017. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy se műtét kellene, hanem lézeres eljárás (barnabol keket).
2017. jan. 27. 18:48
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Konkrétan csak a barna szemszínt tudják műtéttel kékre változtatni, úgy,hogy az írisz felső rétegéből eltávolítják a melanint,mert a felszín alatt minden barna szem kék színű.

Magyarországon még nem hallottam róla,hogy lenne ilyen műtét.

Egyet mondok: én nem javaslom.

Egyrészt, fogalmad sincs róla,hogy véglegesen milyen árnyalatú lesz. Kék lesz, de könnyen meglehet,hogy nem olyan,ahogyan előtte elgondoltad és tudd,hogy ez a műtét visszafordíthatatlan.

És utána felesleges visszasírnod az eredeti szemszínedet,ami tökéletesen passzol hozzád - még akkor is,ha ezt nem így gondolod.

Különben is ez egy újfajta eljárás.

Még senki nem tapasztalta,hogy hosszútávon lehetnek-e káros következményei.

Egyébként Amerikában 3 millió forintért csinálnak meg egy ilyen műtétet. Ha neked ez megér ennyit, csak akkor vágj bele.

Semmi baj nincs a barna szemmel. Csak tanulj meg hozzá öltözködni,előnyösen sminkelni,és ragyogóbb leszel,mint bármelyik kék vagy zöld szemű lány.

2017. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bármilyen szem szint lehet csináltatni, csak ott bevagjak a szem golyót es úgy végzik el. Ott te választod ki a szem színét. Csak ez veszélyesebb 😁
2017. jan. 27. 19:24
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Mindkét eljárás nagyon veszélyes. Nem javaslom
2017. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Honnan tudjatok?

Volt közületek valakinek?

2017. jan. 27. 19:56
 10/12 opened paradise ***** válasza:

Van tetkó is.

Festéket fecskendeznek be.

2017. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!